Garip; “Çivril bizim gözbebeğimiz”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Başkan adayı Osman Zolan ile birlikte Çivril’e giden Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili ve Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Meclis Üyesi Adayı Av. Yusuf Garip, Çivril’in, Denizli’nin göz bebeği olduğunu söyledi.

Seçimlere sayılı günler kala Cumhur İttifakı’nın belediye başkan ve belediye meclis üyesi adayları çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili ve Cumhur ittifakı’nın Pamukkale Meclis Üyesi Adayı Av. Yusuf Garip, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Başkan Adayı Osman Zolan ile birlikte Çivril’de vatandaşlarla bir araya geldi. Çivrillilerin yoğun ilgisiyle karşılanan Zolan ve Garip, Cumhur ittifakının adayı Niyazi Vural ile birlikte ilçeye bağlı mahallelerde vatandaşlardan destek istedi. Ziyarette konuşan Garip, Çivril’in, Denizli’nin göz bebeği olduğunu söyledi. Garip, “Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görev yaptığım 5 yıllık süreçte Çivril konusu gündeme geldiğinde gerek, Gürcan Güven, gerekse Osman Zolan Başkanımız hiçbir tereddüt göstermeden gereğini yerine getirdiler. Çivril son 5 yılda en fazla hizmet alan ilçelerimizin başında yer aldı. Tabi bu yeter mi? Yetmez. Çivril daha iyilerine layık. Bundan önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de Çivrilimizin, Denizlimizin menfaatleri sözkonusu olduğunda her türlü desteği verecek, elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz. İlçemizin kazanması, ilimizin ve ülkemizin kazanması için, sizden Cumhur ittifakı adaylarına sahip çıkmanızı, destek vermenizi istiyorum” dedi.

“31 MART İMTİHANDIR”

31 Mart seçimlerinin önemine dikkat çeken Garip, “Liderimiz, Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi, 1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesleri kursaklarında kalmalıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi; 31 Mart’ın Türkiye için sadece bir belediye değil; aynı zamanda bir beka seçimidir. Bu nedenle 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri yeni hükümet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır. Denizlimizde bu imtihandan alnımızın akıyla çıkmamız gerekmektedir. 31 Mart sonrası kriz ve kaos için el ovuşturanlar hüsrana uğramalıdır. Allah’ın yardımı sizlerin de desteği ile 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı’nı başarıya ulaştıracağız” diye konuştu.

“ÇİVRİL’E YAKIŞANI YAPTIK”

5 yıl içinde Çivril’in 20, 30 yılda alması gereken hizmetleri aldığını belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakının Büyükşehir Başkan adayı Osman Zolan; “Çivrilimiz her şeyin en iyisi ve en güzeline layık. Şehircilik, belediyecilik ve yerel yönetimler anlamında uzun süredir çekilen hasret ve istekler çok şükür bir bir yerine geldi. Söz vermiştik; Çivril, Ege’nin parmakla gösterilen ilçesi olacak demiştik. Çok şükür, Çivrilimizi bugün o hale getirdik. Çivrilimize yakışanı yaptık. Çivrille ilgili hayallerimiz var. Daha yapacak olduklarımız var. İnşallah o hayallerimizi hep beraber yine birlik ve beraberlik içinde yapmayı Allah’ım bizlere nasip etsin" diye konuştu.

BEYZA AKINCI

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211