Garip ve Tıkıroğlu’dan TBMM’de Cahit Özkan ziyareti

Pamukkale Belediyesi’nin MHP’li meclis üyeleri Yusuf Garip ve Erkan Tıkıroğlu, TBMM AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ı makamında ziyaret etti.

Garip ve Tıkıroğlu’dan TBMM’de Cahit Özkan ziyareti

Pamukkale Belediyesi’nin MHP’li meclis üyeleri Yusuf Garip ve Erkan Tıkıroğlu, TBMM AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ı makamında ziyaret etti. Denizli’den gelen MHP’li meclis üyelerini parlamentodaki grup başkan vekili makamında ağırlayan Cahit Özkan; Garip ve Tıkıroğlu nezdinde MHP’nin yerel seçimlerde Denizli’de gerçekleştirdiği “Cumhur İttifakı” çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

TBMM AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan Pamukkale Belediye Meclis Üyeleri; Avukat Yusuf Garip ile İşadamı Erkan Tıkıroğlu’nu parlamentoda ağırladı. Garip ve Tıkıroğlu ile sohbet eden ve Denizli politikası hakkında görüş alışverişinde bulunan Özkan, Denizli’de yerel seçimlerde iyi bir sonuca imza attıklarını da kaydetti. MHP’li Yusuf Garip ile Çivril ve Çivril seçimi üzerine de konuşan Cahit Özkan, seçim dönemlerinin sona erdiğini artık ülkenin geleceğe ve yeni başarılara kilitlenmesi gerektiğini söyledi.

Cahit Özkan ve Yusuf Garip seçim bölgesi Çivril’den politikaya atılan Çivrilli iki politikacı olarak tanınıyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 18:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cüneyt Karabulut
Cüneyt Karabulut - 3 yıl Önce

bizler için çok güzel şeyler yapıyorsunuz allal razı olsun

SIRADAKİ HABER