Genel Başkan Destici, Denizli’ye geliyor

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, 21 Kasım Pazar Günü Denizli’ye geliyor. Genel Başkan Destici, Kayalar Düğün Salonu’nda saat 10.30 da düzenlenecek kahvaltılı toplantıya katılacak. Kahvaltının ardından partiye katılan bin kişi için rozet takma töreni düzenlenecek.

Genel Başkan Destici, Denizli’ye geliyor

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Denizli teşkilatı tarafından düzenlenen toplu katılım törenine katılmak için Denizli’ye geliyor.

21 Kasım Pazar Günü Kayalar Düğün Salonu’nda sabah saat 10.30’da düzenlenecek kahvaltılı toplantıya katılacak olan Genel Başkan Destici, burada yapacağı açıklamanın ardından partisine katılan bin kişiye parti rozeti takacak.

BBP İl Başkanı İsmail Karateke, partisinin tüm Türkiye de olduğu gibi Denizli dede büyümeye devam ettiğini söyledi. İlçelerde ve il merkezde her geçen gün partilerine olan ilginin arttığını, insanların akın akın gelip partiye üye olduğunu hatırlatan İl Başkanı Karateke, yeni katılan üyelerin rozetinin takılmasıyla ilgili düzenleyecekleri törene Genel Başkan Mustafa Destici’nin de katılacağını, ülke gündemiyle ilgili önemli açıklamalar yapacağını söyledi.

Başkan Karateke, “Muhsin Yazıcıoğlu'nun arkadaşları olarak, ‘Sizleri elleri hiç bir kire bulaşmamış’ Anadolu’nun yiğit evlatlarının bulunduğu Büyük Birlik Partisi’nde siyaset yapmaya davet ediyoruz. Bu bağlamda hafta sonu genel başkanımızın katılımı ile yapacak kahvaltılı katılım töreninde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Genel Başkanımız partimize katılan bin yöne üyemize rozet takacak. Ülke gündemiyle ilgili önemli açıklamalarını Denizli’den yapacak. Kayalar Düğün Salonu’ndaki toplantımıza herkesi davet ediyoruz. Genel Başkanımız Denizli programının ardından Nazilli İlçe Kongresi’ne katılım sağlayacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER