Gökbel; “Gönül bağımızı güçlü tutuyoruz”

Kayhan Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Sürekli insanımızla temas ve fikir alışverişi halindeyiz. Milletimizden kopmadık, kopmayacağız. Her daim vatandaşımızın yanında olacağız. Milletimiz ile kurduğumuz gönül bağını güçlü tutuyoruz” dedi.

Gökbel; “Gönül bağımızı güçlü tutuyoruz”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kayıhan Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti’nin milletin bağrından çıkan bir siyasi hareket olduğunu vurgulayan Başkan Gökbel, “Biz milletimiz için siyaset yapıyoruz. Hizmet anlayışımızın odağında vatandaş memnuniyeti vardır. Bu anlayışla her zaman milletimizin içinde olmaya özen gösteriyoruz. Sürekli insanımızla temas ve fikir alışverişi halindeyiz. Milletimizden kopmadık, kopmayacağız. Her daim vatandaşımızın yanında olacağız. Milletimiz ile kurduğumuz gönül bağını güçlü tutuyoruz. Omuzlarımızda insani ve siyasi sorumluluklar var. Dava bilinciyle siyaset yapıyoruz. İnsanımıza en iyi yaşam koşullarını sunmakla mükellefiz. AK Parti iktidarları döneminde hem genel, hem de yerel anlamda belediyecilik hizmetleri açısından ülkemiz büyük bir gelişim yaşamıştır. Yapacak çok işimiz var. Hizmet bayrağını devralan Pamukkale Belediye Başkanımız Sayın Avni Örki, Pamukkale’yi geleceğe taşıyacak vizyon projeleriyle güzel ilçemize hizmet etmeye devam ediyor. Biz de parti teşkilatı olarak, belediyemiz ile vatandaşımız arasında köprü olmaya, hizmet kalitesinin yükseltilmesi için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Belediyemiz ile el ele vererek, birlikte Pamukkalemizi güzelleştirecek, geleceğe taşıyacağız” dedi.

Toplantıda vatandaşların taleplerini dinleyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, vatandaşla buluşma toplantılarının devam edeceğini de ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER