Gökbel; “Her daim dinamik ve hazır bir teşkilatız”

Yönetim kurulu üyeleri ve partisinin mahalle başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Biz her daim dinamik ve hazır bir teşkilatız. Sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman bir araya gelen büyük ve güçlü bir aileyiz” dedi.

Gökbel; “Her daim dinamik ve hazır bir teşkilatız”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkalarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

AK Parti İlçe Teşkilatı Toplantı Salonu’ndaki yapılan toplantıda güncel siyasi gelişmeler ele alındı.

Teşkilat çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Başkan Gökbel, “Biz her daim dinamik ve hazır bir teşkilatız. Sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman bir araya gelen büyük ve güçlü bir aileyiz. Siyaset sadece seçim dönemlerinde aktif olan bir yapı değildir. Topluma hizmet aracı olan siyasi mekanizmayı her daim diri ve verimli tutmak gereklidir. AK Parti Pamukkale ilçe teşkilatı olarak bizler, bir aile bilinciyle hareket ediyoruz. Güçlü ve büyük bir aile olduğumuzu görmek, dayanışma ruhuna tanıklık etmek bizleri gururlandırıyor. Bugün de tıpkı bir ailenin kahvaltı sofrasında buluşması gibi biz de bir sofra etrafında toplandık. Daha iyiyi, daha güzeli nasıl başarabileceğimizin yollarını tartıştık. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Şimdiye kadar olduğu gibi teşkilatımız bundan sonra da sürekli bir araya gelecek, Pamukkalemiz, Denizlimiz ve Türkiyemiz için güç birliği yapmayı sürdürecektir.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER