Gökbel; “Yarınlarımız Daha Da Güzel Olacak”

Hacıkaplanlar, 15 Mayıs ve Topraklık Mahalleleri’nde düzenlenen halk buluşmalarında konuşan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “AK Parti demek; istikrar demektir. Bizler de Türkiye’nin istikrarı için, huzurumuz için, geleceğimiz için daha çok çalışacağız. Yarınlarımız daha da güzel olacak” dedi.

Gökbel; “Yarınlarımız Daha Da Güzel Olacak”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Hacıkaplanlar, 15 Mayıs ve Topraklık Mahalleleri’nde Cumhur İttifakı’nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan ve Cumhur İttifakinin AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki ile birlikte düzenlenen halkla buluşmalarına katıldı.

BBP İl Başkanı İlhami Çiçek, MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit, BBP Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Urcu, BBP Merkezefendi İlçe Başkanı Aytekin Abaş’ın da yer aldığı toplantıda konuşan Başkan Gökbel, AK Parti’nin son 17 yılda hizmet ve yapısal dönüşüm anlamında devrim niteliğinde adımlar attığını belirtti.

Başkan Gökbel, “Bu yapısal reformlar, Türkiye’ye istikrar getirdi. Ülkemiz artık bürokrasinin prangalarından, demokrasiyi, halkın iradesini yok sayan zihniyetlerin tahakkümünden kurtulmuştur. Ülkemiz, daha hızlı karar alabilen, daha çabuk harekete geçebilen bir yönetim sistemine kavuşmuştur. Bütün bunlar istikrarı beraberinde getirmiştir. AK Parti demek, istikrar demektir. Bizler de Türkiye’nin istikrarı için, huzurumuz için, geleceğimiz için daha çok çalışacağız. Yarınlarımız daha da güzel olacak” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet altunkılıç
Ahmet altunkılıç - 2 yıl Önce

Serap Hocam Sizi Çok seviyoruz

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211