Gültepe, “Subaşıoğlu ile devam” dedi

Gültepe Mahallesi’ndeki hemşerileri ile buluşan Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, coşkuyla karşılandı.

Gültepe, “Subaşıoğlu ile devam” dedi

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendililer ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Subaşıoğlu bu çerçevede bir ziyaret de Gültepe Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

Ziyarette; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Vekili Ziya Gökalp, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı İlhami Çiçek, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen, AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç, meclis üyesi adayları ve mahalleliler yer aldı.

Merkezefendi Belediyesi tarafından 5 yıllık dönemde yapılan hizmetleri anlatan Subaşıoğlu, “Bu dönem Gültepe mahallemiz Merkezefendi Belediyesi açısından gerçekten birçok hizmetin yapıldığı, birçok projenin yapıldığı dönem oldu. Hemen yanı başımızdaki Gültepe kapalı pazaryerimiz. Bundan 3 yıl önce buradaki kapalı pazaryerimizin halini sizler hatırlıyorsunuz. Geçtiğimiz 5 yıl önce bir söz verilmişti. Gültepe Aile Sağlık Merkezi yapılacak denilmişti. Çok şükür oda yapıldı. Yine burada bir adet halı saha kazandırdık. Aşağıdaki okulumuza yine bir halı saha kazandırıldı. Gümüşçay’dan Gültepe’ye kadar olan bölgede ve bu tarafta birçok yol yapıldı. İnşallah yapılmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221