“Hedefimiz; Cumhurbaşkanımızı en yüksek oy oranıyla seçmek”

Çardak, Bozkurt ve Honaz’da gerçekleştirilen İlçe Danışma Meclisi İstişare Toplantıları’na katılan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör; “AK Parti Denizli olarak hedefimiz; Cumhurbaşkanımızı en yüksek oy oranıyla seçmek” dedi.

“Hedefimiz; Cumhurbaşkanımızı en yüksek oy oranıyla seçmek”

AK Parti Denizli, 2023 rotasını çizdi. Bu kapsamda Çardak, Bozkurt ve Honaz’da gerçekleştirilen İlçe Danışma Meclisi İstişare Toplantıları yapıldı. İl Başkanı Yücel Güngör başkanlığında yapılan toplantılara; AK Parti Denizli Milletvekilleri Ahmet Yıldız, Nilgün Ök, Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe başkanları, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, belediye başkanları ve teşkilat mensupları katıldı. El ele gönül gönüle gayret etmeye, koşmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Güngör, hedeflerinin 2023 olduğunu açıkladı. Başkan Güngör; “AK Parti Denizli İl Başkanlığı olarak her zaman olduğu gibi yine hedefimiz Cumhurbaşkanımızı en yüksek oy oranı ile seçmek. Bu hedefe ulaşmak için Denizli’de ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları olarak tam kadro sahada olacağız. 20 yıldır milletin gönlünde taht kuran ve milletin iktidarı olan AK Parti bu başarısını yine 2023 seçimlerinde zaferle taçlandıracak. Yeni yüz yılda geleceğin en büyük ve güçlü Türkiye’sini inşa edeceğiz. Bu başarıyı elde etmemiz için bizler her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorundayız. Bu hassasiyetlerle birbirimize kenetlenmeli 2023 seçimlerini daha büyük bir zaferle taçlandırmalıyız. Denizli’nin nabzını bizler tutacağız. Tüm teşkilatlarımızla birlikte daima sahada olup vatandaşlarımızla gönül bağımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Denizli’de girilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Her kesime her vatandaşa ulaşmaya, hizmet vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“DURMADAN, YORULMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti’nin 2023 seçimlerine büyük ve güçlü Türkiye için son süratle çalışmalarına devam edeceklerini belirten Başkan Güngör, “Partimiz 2023 seçimlerden sonra 20 yıldır olduğu gibi yine tecrübeli kadrolarıyla hizmet vermeye devam edecek. Teşkilat mensuplarımız ile azim, inanç ve kararlılıkla daha çok çalışarak ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırmakta kararlıyız. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 hedeflerimize dair durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER