Horzum, Resmen Başkan

CHP Merkezefendi İlçe Teşkilatı’nın 15 Aralık’ta gerçekleştirilen 3’üncü olağan genel kurulda 410 delegenin 176’sının oyunu alarak başkan Ali Osman Horzum, İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. Ardından partiye geçen Başkan Horzum görevi, eski başkan Tolga Varlıker’den devraldı.

Horzum, Resmen Başkan

CHP Merkezefendi İlçe Teşkilatı’nın 15 Aralık’ta gerçekleştirilen 3’üncü olağan genel kurulda 410 delegenin 176’sının oyunu alarak başkan Ali Osman Horzum, İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. Ardından CHP Merkezefendi İlçe Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Osman Saruhan’ın da katıldığı törene, partililer yoğun ilgi gösterdi. Başkan Horzum, görevi devraldığı Varlıker ve seçimde yarıştığı Osman Saruhan’a çiçek takdim etti.

“MERKEZEFENDİ’Yİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Törende konuşan yeni başkan Ali Osman Horzum; “Çıktığım bu yolda bir başarısızlık olacaksa, sadece benim Ali Osman Horzum’un başarısızlığıdır. Geçmişten bugüne kadar hizmet etmiş tüm başkanlarıma teşekkür ediyorum. 2018’de ekonomik sıkıntılar nedeniyle yaşanan intiharlar vardı. 2019 yılında ise ailecek intiharlar gerçekleşti. Hak, hukuk ve adaletin ayaklar altına alındığı bir dönemin yaşandığının farkındayız. Bu dönemden çıkmak için Ali Osman Horzum ve 16 kişilik yönetimin gücünün yetmeyeceğini biliyorum. Bu nedenle Merkezefendi’yi hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

İLK ÜYESİ KIZI OLDU

Başkan Horzum, yapılan devir teslim töreninde partiye ilk üye kaydını gerçekleştirdi. Başkan Horzum, kızı Neslihan Horzum’u partiye üye yaptı. Kızını üye yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Horzum, “22 Kasım’da 18 yaşını tamamladı. Artık o da Türkiye şartlarında siyasete atılma yaşını doldurdu. Ben de ilk günümde kızımı üye yaptım” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ayten solmaz
ayten solmaz - 2 ay Önce

osman saruhan nın sunumları cok ıyı ıdı tesekkurler osman saruhan

SIRADAKİ HABER