İş dünyasından Şeniz Doğan’a sıcak karşılama

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Musa Çelikkol’u ziyaret etti. Her iki başkan, Doğan’ı sıcak karşıladı ve moral veren sözler sarf etti.

İş dünyasından Şeniz Doğan’a sıcak karşılama

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Musa Çelikkol’u ziyaret etti. Denizli Belediyesi Eski Başkanı Ali Marım, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Hakan Demirci ve partililer Doğan'ı ziyaretlerde yalnız bırakmadı. DENİB Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan Doğan, 12 yaşındayken babasının belediye başkanlığına aday olduğu dönemde broşür dağıtarak siyaset yapmaya başladığını söyledi, projelerinden bahsetti.

“ŞENİZ HANIM’I TEBRİK EDİYORUM”

Ziyarette konuşan DENİB Başkanı Memişoğlu, “3 dönem belediye başkanlığı yapmış babasının çalışmasındaki zorlukları görmesine rağmen, siyasete giren insan sayısı azdır. Şeniz Hanım, bu zorlukları görmesine rağmen aday olarak belediyeye talip oldu. Gençlerin siyasete girerek 'Ben varım' demesi önemli. Şeniz Hanım'ı tebrik ediyorum. Böyle bir göreve talip olmak kolay bir iş değil” dedi.

“GÖREVİ LAYIKIYLA YAPACAĞINA İNANIYORUZ”

Doğan, DENİB ziyaretinin ardından Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne geçti. Doğan, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile S.S. 10. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Musa Çelikkol'u ve yönetimini Denizli Esnaf Sarayı'nda ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Çelikkol, “Siyasette genç ve kadın görmek bizleri mutlu ediyor. Belediye başkanı olmak zor bir görevdir. Biz Şeniz Hanım'ın bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211