İstanbul’daki 400 seçmenin ulaşım masrafı Denizli’den…

Önümüzdeki pazar günü yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde açıklama yapan CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, “CHP Denizli İl Örgütü olarak yaklaşık 400 kişinin İstanbul seçimlerinde oy kullanmaları için ulaşım masraflarını üstlendik, destekledik” dedi.

İstanbul’daki 400 seçmenin ulaşım masrafı Denizli’den…

Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi 23 Haziran Pazar Günü gerçekleştirilecek.

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, seçim öncesinde yazılı açıklamada bulundu.

Başkan Akbaba; “Tüm Türkiye’nin gönlünü kazanan, seçilmiş Başkan Ekrem İmamoğlu içimizden biri ve hepimizin umudu oldu. Denizli olarak Ekrem İmamoğlu’nu başından beri hep gönülden destekledik. Bu umut, bu gönüllülük halkımızın irade gaspına 2 Haziran'da Honaz'da nasıl cevap verildiyse İstanbulumuzda da haksızlığa, hukuksuzluğa ve adaletsizliğe verecekleri cevap; Ekrem İmamoğlu'dur. Biz de bu inançla, CHP Denizli İl Örgütü olarak yaklaşık 400 kişinin İstanbul seçimlerinde oy kullanmaları için ulaşım masraflarını üstlendik, destekledik. Başta bizden maddi manevi desteklerini esirgemeyen partililerimize, ilçe başkanlarımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ediyoruz. En büyük teşekkürü de pazar günü ailelerinden ve tatillerinden fedakarlık yapıp oy kullanmaya giden seçmen kardeşlerimiz hak ediyor. 23 Haziran; birlikte çalışıp, birlikte yorulup bir kez daha hep birlikte kazanacağımız bir gün olacak. Biliyoruz, istiyoruz ve inanıyoruz ki; her şey çok güzel olacak” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER