İşte Örki’nin ‘Teknokrat’ yardımcıları!

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 5 yıllık yakın çalışma arkadaşlarını, 2 AK Partili ve 1 MHP’li Belediye Meclis üyelerinden seçerken; Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden 2 isim de Başkan Örki’ye yardımcılık yapacak.

İşte Örki’nin ‘Teknokrat’ yardımcıları!

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, önümüzdeki 5 yıl boyunca yardımcılığını üstlenecek çalışma arkadaşlarını belirledi. Başkan Örki; AK Partili Belediye Meclis Üyeleri Ayhan Soyfidan ve Gamze Sevgi, MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ramazan Eskin ile Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden iki ismi başkan yardımcılığına atadı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Denizli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Mehmet Keskin ile yine Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Şube Müdürü Hüseyin Çolakoğlu başkan Örki’nin “teknokrat başkan yardımcıları” oldu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Şube Müdürü Hüseyin Çolakoğlu, Pamukkale Belediyesi Fen İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı olurken; Denizli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Mehmet Keskin ise Pamukkale Belediyesi İmar İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürütecek. Öte yandan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, daha önce birlikte çalıştığı mesai arkadaşları Keskin ile Çolakoğlu’nu kutladı ve yeni görevlerinde başarılar diledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf ali
Yusuf ali - 3 yıl Önce

Mehmet keskin çok değerli bir yönetici karıncayı bile incitmez Allah yolunu açık etsin çok iyi hizmetler verecek Emin’im kolay gelsin

SIRADAKİ HABER