İyi Parti Gençlik Kolları Başkanlığı’na Sevinç atandı

Bir süre önce olağan genel kurulunu gerçekleştiren İyi Parti Denizli Teşkilatı’nda Gençlik Kolları Başkan ataması yapıldı.  Pamukkale Gençlik’ten Sorumlu İlçe Başkanı olarak görevine devam Oğuzhan Faik Sevinç, İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı oldu.

İyi Parti Gençlik Kolları Başkanlığı’na Sevinç atandı

Bir süre önce olağan genel kurulunu gerçekleştiren İyi Parti Denizli, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Partide Gençlik Kolları Başkan ataması gerçekleşti. Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Oğuzhan Faik Sevinç atandı.

Parti içerisinde farklı görevlerde yer alan Başkan Sevinç, Pamukkale Gençlik’ten sorumlu ilçe başkanı olarak görevine devam eden Sevinç Gençlik kolları başkanlığına seçilen isim oldu. Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Sevinç; “İyi Gençlik olarak bizler, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmayı ülkü ediniyoruz. Bu kutsal hedefe İyi gençlik olarak mutlaka ulaşacağız. Denizli İyi gençlik olarak, iyi bir Türkiye için gençliğimizin verdiği enerjiyle yılmadan, yorulmadan çalışacağız. Çünkü biliyoruz ki partimize hizmet vatana hizmetin bir parçasıdır. İyi gençliğin partimizin iktidara yürümesinde Denizli’nin 19 ilçesinde var gücüyle çalışacağından kimsenin şüphesi olmasın. Denizli’nin umudu var, Türkiye’nin İyi gençleri var. Bizim iktidarımızda gençlerimiz başka dernek, cemaat veya topluluğa muhtaç kalmadan hak ettiği yerde olacak. Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde ehliyeti, liyakati alın terini baş tacı yapmaya geliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER