İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den Başkan Gülbay'a Destek

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den Başkan Gülbay’ın "İsraf Son Bulsun Sofranız Bereketli Olsun" kampanyasına destek geldi. Akşener’in Buldan ziyareti sırasında kendisini karşılayanlar arasında olan Başkan Gülbay, proje hakkında Akşener’e bilgi verirken bir de sofra bezi hediye etti. Merak Akşener de kampanyayı çok başarılı bulduğunu tüm Türkiye'ye örnek olması gerektiğini ve destek vereceklerinin sözünü verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den Başkan Gülbay'a Destek

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte gerçekleştirdiği Denizli mitingi öncesinde Buldan’ı da ziyaret etti.

Akşener’in Buldan ziyareti sırasında kendisini karşılayanlar arasında olan Başkan Gülbay, sadece Denizli’de değil Türkiye’de de yankı uyandıran "İsraf Son Bulsun Sofranız Bereketli Olsun" projesi hakkında Akşener’e bilgi verirken bir de sofra bezi hediye etti.

Başkan Gülbay, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 'den projeye destek de istedi.

Bu kampanya yaşanılan ekonomik krizi hep birlikte atlatmak adına çok önem arz ediyor. Sizleri kutluyorum diyen Merak Akşener, kampanyayı çok başarılı bulduğunu tüm Türkiye'ye örnek olması gerektiğini ve destek vereceklerinin sözünü verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211