İYİ Parti, Pamukkale’de Divarcı’yı destekleyecek!

İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Denizli’nin Pamukkale İlçesi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Ahmet Divarcı’yı destekleme kararı verdiklerini bildirdi.

İYİ Parti, Pamukkale’de Divarcı’yı destekleyecek!

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşık 50 gün kalırken siyasi partilerde hareketlilik devam ediyor.

İyi Parti, Denizli’nin kalabalık ilçesi Pamukkale’de Cumhuriyet Halk Partisi Adayı olan Ahmet Divarcı’yı destekleme kararı aldı.

Konuyla ilgili yazılı basın açıklaması yapan İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, “Türkiye genelinde, Denizli bütününde değişimi gerçekleştirebilmek için CHP ile yapmış olduğumuz işbirliğini daha da güçlendirebilmek adına; Pamukkale İlçemizde Cumhuriyet Halk Partisi adayını destekleme kararı verdik. İşbirliği çerçevesinde iki parti tabanı arasında kaynaşmanın, kenetlenmenin tam olarak sağlanabilmesi adına her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Atalarımızın dediği gibi; ‘Bir elin nesi var, iki elin sesi var’ diyerek birlikte yerel iktidara yürümeye karar verdik. Denizli’de ses getirmek, kötü gidişata ‘dur’ demek için, ortak aklı iktidara taşımak için az kaldı. Karar, yüce milletimizindir. Hep birlikte hareket edersek; aşılmayacak dağ, yıkılmayacak sulta yoktur” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 16:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 2 yıl Önce

Tebrikler... şimdi hep beraber çalışma zamanı... hadi, vakit kaybetmeyelim!

Hasan ferman
Hasan ferman - 2 yıl Önce

Merhaba ben Hasan alınmış olan ortak ittifakı son derece bağlıdır

Semiha ARAS
Semiha ARAS - 2 yıl Önce

Harika bir iş yaptınız nbizde çok mutlu olduk başarılar dilerim Allah yolumuzu açık etsin.

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211