İzmir’den Honaz’a hemşehri desteği

Aslen Denizlili olan İzmir’in Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ve CHP Balçova ilçe örgütü, 2 Haziran’da seçimlerin yenileneceği Denizli’nin Honaz İlçesi’ne CHP adayı Yüksel Kepenek’e destek olmak amacıyla geldi.

İzmir’den Honaz’a hemşehri desteği

Kısıtlı seçmenlerin oy kullandığı gerekçesiyle iptal edilen Denizli’nin Honaz ilçesi 2 Haziran seçimine hazırlanırken; Türkiye’nin değişik yerlerinden, 31 Mart seçimlerinden birinci çıkan CHP Adayı Yüksel Kepenek’e destek geliyor.

Denizlili olan İzmir Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya da CHP Balçova İlçe Başkanı Aygül Eryılmaz, belediye meclis üyeleri, parti yöneticileri ve Denizlili olan önceki dönem Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya ile birlikte, seçim çalışmalarına katılmak ve CHP adayı Yüksel Kepenek’e destek olmak amacıyla Honaz’a geldi.

Başkan Çalkaya; “Honaz’a gelerek hem Yüksel Başkanımıza moral desteği verdik hem de vatandaşlarımıza yaşanan adaletsizlikleri bir kez daha anlattık. Honaz esnafı da bizi sıcak bir şekilde karşılayarak yaşananların farkında olduklarını ve iradelerine müdahale edilmesine izin vermeyeceklerini ifade etti. Biz, Honaz’da da her şeyin çok güzel olacağına inanıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER