Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’ye geliyor

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 24 Şubat 2022 Perşembe Günü Denizli’ye geleceğini belirtti. Başkan Çelik, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Denizli ziyareti programının netleşmediğinin altını çizdi.

Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’ye geliyor

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, DRT ekranlarında yayınlanan ve Cansu Karacık Yazıcı tarafından hazırlanıp sunulan Güne Bakış Programı’nın canlı yayın konuğu oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 24 Şubat 2022 Perşembe Günü Denizli’ye geleceğinin müjdesini veren Başkan Çelik, “Genel Başkanımız, ayın 24’ünde Denizli’ye gelecek. Genel Başkanımızın Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekilimiz Erdoğan Toprak ve 2 milletvekilimiz, programın çerçevesini çizmek için geçtiğimiz günlerde buradaydı. Ne tür çalışma yapılacağıyla ilgili çerçeve çizildi. Daha netleşmemekle beraber; ilçe gezilerinin olmayacağı, genelinde toplum kanaat önderleriyle, muhtarlarla sivil toplum kuruluşlarıyla ve iş adamlarıyla görüşmeler yapılacağıyla ilgili çerçeve çizildi. Net bir program belli değil. Genel Başkanımızı dört gözle bekliyoruz. İyi bir şekilde ağırlayacağımıza inanıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2022, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER