Kılıçdaroğlu Denizli’ye geliyor! Kazım Arslan Parkı’nın açılışını yapacak…

Ege turu kapsamında Denizli’ye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın ismi verilen Selçukbey Mahallesi’ndeki ‘Kazım Arslan Parkı’nın açılışını gerçekleştirecek.

Kılıçdaroğlu Denizli’ye geliyor! Kazım Arslan Parkı’nın açılışını yapacak…

Ege gezisine çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tur kapsamında Denizli’ye de gelecek.

17 Eylül Salı günü Denizli’de olması beklenen Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun programı da belli oldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan CHP İl Başkanı Mahir Akbaba; “Bütün hazırlıklarımızı tamamladık, Sayın Genel Başkanımızı bu hafta içinde ağırlıyoruz. Yarın Denizli’de olacak ve belediyelerine ziyarette bulunacak. Açılışlarımızı yapacak. İlk ziyaretimizi saat 10:30’da Babadağ Belediyemize yapıyoruz. Ondan sonra sırasıyla Merkezefendi, Serinhisar, Honaz ve akşamüzeri Bozkurt Belediyelerimizin ziyaretlerini yaptıktan sonra Sayın Genel Başkanımızı şehrimizden uğurlayacağız. Belediye binamızda ve diğer açılış yaptığımız yerlerde Sayın Genel Başkanımız hemşerilerimizle bir araya gelecek” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Merkezefendi İlçesi’nde bir dizi açılış ve incelemelerde bulunacak.

Kılıçdaroğlu, 7 Haziran’da hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın ismi verilen Selçukbey Mahallesi’ndeki ‘Kazım Arslan Parkı’nın açılışını saat 12.00’de gerçekleştirecek, halka hitap edecek.

Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ilçemizde ağırlayacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sayın Genel Başkanımız 17 Eylül Salı günü Denizlili hemşerilerimizle buluşacak. Sayın Kılıçdaroğlu’nun Denizli’ye gelecek olması bizlere mutluluk veriyor. Sayın Kılıçdaroğlu, ani vefatıyla aramızdan ayrılan CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın ismini verdiğimiz parkın da açılışını gerçekleştirecek. 17 Eylül Salı günü Sayın Genel Başkanımızı coşkuyla karşılayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 16:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Denizlinin Horozu
Denizlinin Horozu - 1 yıl Önce

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakan olduğu dönemde (2011 yılı) Merkezefendi' de açtığı Şelçuk Bey parkı, 7 yıl sonra CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yeniden açıldı he!? Vay anam vay. Bunlar yakında İstanbul' da Marmaray, Avrasya Tüneli, 3. Köprü vb.' nin ismini değiştirmek suretiyle tekrar açılışını yaparlar.

SIRADAKİ HABER

banner206

banner205