Kılıçdaroğlu'na Denizli'den rapor

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu Ankara'da makamında ziyaret eden CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, vatandaş ve esnaf ziyaretlerinde kendilerine iletilen taleplerin yer aldığı raporu Kılıçdaroğlu'na sundu.

Kılıçdaroğlu'na Denizli'den rapor

CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, başkentte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Pandemi sürecine rağmen sürekli halkla iç içe olduklarını, partisinin politikalarını ve çözüm önerilerini halka anlatmaya, vatandaşın taleplerini dinlemeye devam ettiklerini belirten Başkan Çavuşoğlu, "Alanlarda görüyoruz ki halkımızın partimizden büyük beklentileri var. Biz de Denizli'nin sorunları ve halkımızın taleplerini içeren raporlarımızı Sayın Genel Başkanımıza sunarak Türkiye’nin içinde bulunduğu süreç ile ilgili çözümler üzerine görüş alışverişinde bulunduk" dedi.

“TÜM KESİMLERİN DERDİNE DERMAN OLACAĞIZ"

Artık mevcut iktidarın çöküş sürecinde olduğunu ve CHP'nin ilk seçimlerde iktidara geleceğini ifade eden Başkan Çavuşoğlu, "Söz veriyoruz; CHP iktidarında hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Çiftçi hak ettiği değeri bulacak ve yeniden üreten dışa bağımlı olmayan bir Türkiye yaratacağız. Esnafın sorunlarının çözümü için Esnaf Bakanlığı kuracağız ve esnafın üzerindeki yükleri kaldıracağız.  Asgari ücret üzerindeki vergi yükünü kaldıracağız. EYT lilerin sorunlarını çözecek. Tüm kesimlerin derdine derman olacağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211