Mehmet Özhaseki, Denizli'de partililere seslendi

Bir dizi programlar için Denizli'ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Vali Ali Fuat Atik'i makamında ziyaret etti. Ardından AK Parti İl Başkanlığı’na geçen Özhaseki, burada partililerle görüştü.

Mehmet Özhaseki, Denizli'de partililere seslendi

Çeşitli programlara katılmak üzere Denizli'ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Vali Ali Fuat Atik'i makamında ziyaret etti. Özhaseki, daha sonra AK Parti İl Başkanlığı’na geçerek, burada partililerle görüştü. Burada partililere seslenen Özhaseki, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu’nda aldıkları karar gereği belediyeleri ziyaret edip istişarelerde bulunduklarını söyledi. AK Parti olarak verdikleri sözleri tuttukları için vatandaşların tercihlerini hep AK Parti'den yana kullandığını ifade eden Özhaseki, şöyle konuştu: “Çok şükür kurulduğumuzdan beri birinci parti olmaya devam ediyoruz. AK Partili kardeşlerim, sizlerden rica ediyorum; başınız dik olsun her yerde. Bizim alnımız açık. Bakın Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 20 yıldır neredeyse iktidarız. Evet, 20 yılın getirmiş olduğu hafif böyle bir dışarıda insanların yüz eskimesi olarak tarif ettiği bir tablo ortaya çıkmış olabilir ama 'Erdemliler Hareketi' olarak başlattığımız bu harekette o kadar çok işler yaptık ki adeta sessiz bir devrim yaşandı. Destanlar yazdık, elhamdülillah. Hükümet etme noktasında Cumhuriyet tarihi boyunca gelmiş geçmiş ne kadar hükümet varsa, hangisini söylüyorsanız aklınıza getirin şimdi, bizim yapmış olduklarımız o hükümetlerin yaptıklarından kat kat fazladır.”

“CUMHURBAŞKANIMIZ BU MİLLETİN ONURUNU TEMSİL ETMEYE DEVAM EDİYOR”

Eski yönetimleri ve icraatlarını unutmadıklarını ancak hiçbirinde Recep Tayyip Erdoğan'daki gibi bir cesaretin olmadığını dile getiren Özhaseki, şöyle devam etti: “O geldi ve çok şükür vesayet rejimi de toprağa gömüldü ve bu milletin, Türk milletinin yurt dışında dik duruşunu Sayın Cumhurbaşkanımızda bu millet gördü. Eski devlet adamlarının yurt dışından randevu almak için kaç ay beklediklerini, gittiklerini, gittiklerinde hangi pozisyonda ezik vaziyette durduklarını hepimiz izlerdik. İçimiz yanardı adeta. Şimdi öyle mi oluyor? Cumhurbaşkanı'mızla görüşmek için günler öncesinden devlet başkanları sıraya giriyorlar, telefon sırasına giriyorlar. Birkaç gün sonra görüşüyorlar. Gittiği her yerde Cumhurbaşkanımız bu milletin onurunu temsil etmeye devam ediyor. Allah'a hamdolsun 20 yıllık bizim iktidarımız döneminde baştan sonra başarı var, baştan sona iş yapma var.”

MUHALEFETE ELEŞTİRİ

Özhaseki, bugün karşılaşan problemleri yine yalnızca AK Parti kadroların çözebileceğini kaydetti. Muhalefet partilerinin belediyelerde taş üstüne taş koyamadığını savunan Özhaseki, “Bir araya geldikleri yedili grup sokakta görseler birbirlerine selam vermezler. Hiçbir gün olsun eşlerini yanına alıp öbürüne çay içmeye gitmemişlerdir. Dünya görüşleri birbirine benzemez. Sosyal olaylara bakışları birbirine benzemez ama Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı var ya bunların hepsini bir araya getiriyor” dedi.

“HEPİMİZİN GAYRETLİ OLMASI LAZIM”

2023 seçimlerinin büyük önem taşıdığını vurgulayan Özhaseki, bu seçime de çok az bir zaman kaldığını anlattı. Seçimleri tüm mazlumların takip edeceğini vurgulayan Özhaseki, “Bütün dünyadaki mazlumların ümmet-i Muhammed'in umudunun Türkiye olduğunu ve Recep Tayyip Erdoğan olduğunu da asla unutmayalım. Çünkü Filistin'de bir olay oluyor, Cumhurbaşkanı'mıza dert oluyor. Başka kimseye dert olmuyor. O yüzden bizim hepimizin gayretli olması lazım” dedi.

“2023'TE YENİ BİR ZAFERE İMZA ATACAĞIZ”

FETÖ'nün yanı sıra TBMM'de olduğu halde “yerli ve milli olmayan” milletvekillerinin hedefinin de Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu ifade eden Özhaseki, şunları kaydetti: “Bunca kötünün istemediği tek insan eğer Recep Tayyip Erdoğan ise biz de ona yol arkadaşlığı yapmaya devam edeceğiz, sonuna kadar yanında durmaya devam edeceğiz. Allah'ın izniyle de seçimlerde biz alacağız zaten. 2023'te yeni bir zafere imza atacağız. Bu şahsımızı, nefsimizi tatmin etmek için değil ama inandığımız değerler uğruna yine bir mücadelede iyi işler yapabilmek adına, bu milletin refahı adına, bu milletin iyiliği adına, yücelmesi adına, bayrağımızın dalgalanması ve ezanımızın okunması adına Allah'ın izniyle yeniden biz Haziran 2023'te yeni bir zafere imza atacağız.” (AA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER