MEHMET TEKE, HIZLI BAŞLADI

Pamukkale İlçesi’nden belediye başkan aday adaylığını duyuran ilk isim olan Mehmet Teke, seçim çalışmalarına hızlı başladı. AK Parti'nin Pamukkale İlçesi’ndeki mahalle başkanları ve vatandaşlarla görüşen Teke, "Vazgeçilmez bir sevda ile bağlandığım bu güzel şehre daha fazla hizmet etmek için yola çıktım" dedi.

MEHMET TEKE, HIZLI BAŞLADI

Pamukkale Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklamasının ardından hızlı bir şekilde çalışmalarına başlayan Mehmet Teke, Pamukkale İlçesi’ndeki birçok mahallede ziyaretler düzenledi. Partisinin Pamukkale İlçesi’ndeki mahalle başkanları ve vatandaşlarla görüşen Teke, hizmet çıtasını birlikte daha yukarıya taşıyacaklarını söyledi. Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Teke, bu kapsamda Akçapınar, Aktepe, Anafartalar, Cumhuriyet, Deliktaş, Dokuzkavaklar, Eldenizli, Fatih, Goncalı, Gökpınar, Güzelpınar, Hürriyet, Irlıganlı, Karahayıt, Karakova,  Kayıhan,  Kervansaray,  Kocadere,  Korucuk,  Kurtluca, Küçükdere, Pamukkale, Pınarkent, Tekke, Uzunpınar, Yeniköy ve Zümrüt Mahallesi ile Akköy Mahallesi'nde AK Parti mahalle başkanları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Projelerini anlatan Mehmet Teke, vatandaşların görüş ve önerilerini aldı.

"BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ"

2001 yılında AK Parti Denizli Gençlik Kolları Kurucu İl Başkan Yardımcılığı görevi ile başlayan süreçte partisinde, Denizli Belediyesi’nde ve 2014 yılından sonra ise Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin birçok kademesinde görev aldığını anlatan Teke, Pamukkale'de hizmet çıtasını daha da yukarı taşımak için destek isteyerek, bunu hep beraber başaracaklarına inandığını söyledi. Bugüne kadar Denizli'ye birçok alanda hizmet etmenin gururunu yaşadığını vurgulayan Teke, şöyle konuştu: "Vazgeçilmez bir sevda ile bağlandığım bu güzel şehre daha fazla hizmet etmek için yola çıktım. 17 yıl önce başlayan kutlu yürüyüşün bir ferdi olarak Pamukkale İlçemize daha fazla hizmet ve güzellikler getirmek istiyorum. Bunu da inşallah birlikte başaracağız. Rabbim bizleri mahcup etmesin."

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER