Mehmet Uğur Tatar tempoyu daha da arttırdı

Denizli’nin ilçelerini alfabetik sıraya koyan ve çalışmalarına yaklaşık 3 yıldır devam eden Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, tempoyu daha da arttırdı.

Mehmet Uğur Tatar tempoyu daha da arttırdı

Tüm Türkiye ile birlikte Denizli, 31 Mart Yerel seçimlerine kilitlendi. Kentte Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını ilk açıklayan Mehmet Uğur Tatar, Denizli’nin ilçelerini alfabetik olarak sıraladı ve yaklaşık 3 yıldır çalışmalarını sürdürdü.

Önümüzdeki Pazar günü yapılacak seçimler öncesinde Bağımsız Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tatar, çalışmalarını daha da hızlandırdı.

Denizli’nin 19 ilçesinde ve mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen ve projelerini aktaran Tatar, çalışmalarını kent merkezinde yoğunlaştırdı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Tatar, “Alfabetik sıraya göre Acıpayam ilçemizden başlatmış olduğumuz seçim çalışmalarımı, 17 ilçe merkezimiz ve 401 mahalle halkımızı ziyaret ederek 22 Ekim 2018 de Tavas ilçemiz ile tamamladım. Bugün de Pamukkale İlçemizin 15 Mayıs Mahallesi ve Çınar’da halk ve esnaf ziyaretimizle devam ettiriyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER