Memleket Partisi İl Başkanı belli oldu

Memleket Partisi Denizli Kurucu İl Başkanı Yılmaz İçen’in istifası sonrası İl Başkanlığına atanan Efe Serdar Gökdağ, DGC Basın Merkezi’nde yaptığı açıklamada, “Kurucu İl Başkanı Yılmaz İçen’in istifası nedeniyle boşalan İl Başkanlığı görevine 1. Olağan İl Kongresine kadar görev yapmak üzere atanmış bulunmaktayım.” dedi.

Memleket Partisi İl Başkanı belli oldu

Memleket Partisi Kurucu İl Başkanı Yılmaz İçen’in istifasıyla boşalan İl Başkanlığına Efe Serdar Gökdağ atandı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması yapan Memleket Parti Denizli İl Başkanı Gökdağ, “Kurucu İl Başkanı Yılmaz İçen’in istifası nedeniyle boşalan İl Başkanlığı görevine 1. Olağan İl Kongresine kadar görev yapmak üzere atanmış bulunmaktayım. İl yönetimi, ilçe yönetimleri, belediye meclis üyelerimiz ve tüm Denizli Örgütü olarak dimdik ayaktayız. Görevimize aynı inanç ve kararlılığımızla devam ediyoruz.” dedi.

“İÇEN’İN İDDİALARINI RET EDİYORUZ”

Memleket Parti Denizli İl Başkanı Efe Serdar Gökdağ, açıklamasında daha sonra şu görüşlere yerverdi:

“İlçe kongremizin tamamlanmak üzere olduğu ve il kongremize çok az bir zaman kala Genel Merkezimiz Denizli’deki gelişmeleri tam bir destek ve dikkatle izlemektedir. İstifa eden il başkanının öne sürmüş olduğu iddialar ile ilgili olarak Denizli örgütümüzün uzaktan yada yakından ilgisi yoktur. Bu iddiaları tümüyle reddediyoruz. Ne Cumhur Ne Millet, tek yol Memleket ilkesiyle çıktığımız yolda kamu yararına çalışmaya devam etmekteyiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER