Meral Akşener, Muğla'ya geldi, ziyaretlerde bulundu

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Muğla'nın Milas İlçesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Sandalye üzerine çıkarak konuşma yapan Akşener, "Sosyeteler içinde, klimaların altında konuşamıyoruz" dedi.

Meral Akşener, Muğla'ya geldi, ziyaretlerde bulundu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Muğla'ya geldi. Milas-Bodrum Havalimanı'na inen uçaktan makam aracına geçen Akşener, Milas İlçesi’ne hareket etti. 'Yörükler diyarına hoş geldiniz. Biz seni çok sevdik be Meral anne', 'Mendos Dağı'ndan Güneş doğdu, Fethiye'miz İYİ oldu' pankartları ve davul-zurnalar ile karşılanan Akşener, kalabalık nedeniyle zaman zaman yürümekte güçlük çekti. Kadıağa Caddesi'ndeki esnafı ziyaret edip, sohbet eden Meral Akşener, "20 Ocak tarihinden bu yana esnaf gezisi yapıyorum. Dükkanlardan içeriye girdiğim zaman partimi övmüyorum, propaganda yapmıyorum. Sadece sizlerin derdini ve önerilerini dinliyorum" dedi.

Sandalye üzerinde partililere seslendi

Ziyaretlerin ardından sandalye üzerinden partililere seslenen Akşener, “Sosyeteler içinde, klimaların altında konuşamıyoruz. Sandalyenin üstünde konuşmak bana yakışıyor, çünkü ben o zaman aranızdan çıkıp kaybolmuyorum” diye konuştu. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Milas programının ardından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve esnaf ziyaretleri için Menteşe'ye hareket etti. 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2021, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER