Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan seçmene böyle seslendi; “Sen Varsan Ben Varım!”

Millet İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı CHP’li Şeniz Doğan, seçmene “Daha güzel, mutlu, huzurlu ve gülümseyen Merkezefendi için sana ihtiyacım var. Sen varsan ben varım” diye seslendi.

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan seçmene böyle seslendi; “Sen Varsan Ben Varım!”

Millet İttifakının Merkezefendi Belediye Başkan Adayı CHP’li Şeniz Doğan, yaklaşan yerel seçim öncesi seçmene birlik ve beraberlik mesajı verdi. Doğan, Denizli Gazetesi’ne yaptığı özel açıklamada “Evet, gece gündüz ekip olarak çalışıyoruz. Sokak sokak dolaşıyoruz. Sıkabildiğimiz kadar çok el sıkıp dokunabildiğimiz

kadar gönüle dokunmak istiyoruz. Ama Merkezefendi’de değişimin ancak ve ancak Merkezefendili sayesinde olacağını da biliyoruz” diye konuştu.

“SENSİZ OLMAZ”

“İşte bu noktada seçmene, hemşerime diyorum ki; Sen varsan ben varım. Yani kazanabildiğim her yeni gönül, ikna ede bildiğim her yeni akıl, büyük Merkezfendi Ailesine kattığımız her yeni birey inancımızın ve azmimizin ne kadar büyük olduğunu gösterecek. İşte bunun için sana ve desteğine ihtiyacım var” diye konuşan CHP’li Aday Şeniz Doğan, “Sensiz olmaz kardeşim, annem, babam, ağabeyim, ablam yerine koyacağım her yaştan hemşerim! Sensiz olmaz” diye konuştu.

31 MART’TA YER YERİNDEN OYNAMAYACAK

Merkezefendi’nin CHP’li Başkan Adayı Doğan, 31 Mart’a yönelik alan çalışmalarında rakiplerine oranla daha şanslı olduğu iddialarına ilişkin ise “Bu işin sonunda yalnızca bir bayrak teslimi olacak. 31 Mart’ta yer yerinden oynamayacak. Altı üstü Merkezefendi’de bir belediye başkanlığı değişikliği olacak. Asıl yarış, o zaman başlayacak. Merkezefendiliye hizmet yarışı… Konuyu zafer sarhoşluğu boyutuna taşıyıp, işi sulandırmanın anlamı yok. Bir zafer olacaksa, bu Merkezefendilinin zaferi olacak, hepimizin zaferi olacak” dedi.

SANDIK SANDIK MÜCADELE

Tüm Merkezefendililere önce vatandaşlık görevlerini yerine getirerek oy kullanmaları, sonra da oylarına ve sandığa sahip çıkmaları çağrısında da bulunan Doğan, “Bizlerin değil çocuklarımızın geleceği için bu duyarlılık çok önemli” diye konuştu. Hangi görüşten olursa olsunlar Merkezefendili seçmenlerin bu tarz bir duyarlılıkla örnek bir tavır ortaya koymalarının iyi olacağını dile getiren Doğan, “Sandık sandık mücadelemizi partimize değil, demokrasimize sahip çıkmak için yapalım” diye konuştu.

NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ

Seçim çalışmalarının başından bu yana giderek artan sevgi selinin kendisi ve ekibi için son derece önemli bir moral kaynağı olduğuna da değinen Doğan, “Her yeni gün daha farklı daha güzel daha büyüyen tepkilerle karşılaşıyoruz. 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanmak dünyanın en güzel şeyi. Bize yüreklerini açan herkese ne kadar teşekkür etsem az” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221