Merkezefendi bu mitingi konuşuyor!

Genç yaşlı, kadın erkek yüzlerce Merkezefendili, CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan’ın mitingine akın etti. Doğan, coşkulu kalabalığa “Siz zaten kararınızı vermişsiniz, hayırlı olsun” diye seslendi.

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçime sayılı günler kala Değirmenönü Mahallesi Karaman Pazaryeri yanında final niteliğinde büyük buluşma gerçekleştirdi.

CHP İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve İYİ Parti İlçe Başkanı Hakan Demirci’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen mitinge; CHP ve İYİ Parti’nin kurmayları da katıldı. Konuşmasından önce vatandaşlar, Doğan’a; Denizlispor atkısı ve oyalı yazma hediye etti.

Meşaleler, alkışlar ve sloganlarla konuşmasına başlayan Şeniz Doğan, alanda bulunan yüzlerce kişiye teşekkür ederek başladı.

Merkezefendi’de yaşanacak değişimin temellerini oluşturacak projelerini anlatan Şeniz Doğan’ın, konuşması, alkışlar ve sloganlarla kesildi.

Doğan, “Bugün bu alanda görüyorum ki Merkezefendi kararını çoktan vermiş. Bu kalabalık ve coşku 31 Mart günü sandığa da yansıyacak ve kazanan Merkezefendi olacak. Merkezefendi’yi el birliği ile marka şehir haline getireceğiz. 3 Liralık işe 5 Liralık reklam yapıp, israf edenlerden olmayacağız. Yaptım oldu zihniyeti ile hareket etmeyeceğiz. Kapalı kapılar ardında, makam odalarında karar verenlerden olmayacağız. Buralarda sizlerle iç içe olacağız. El ele verip Merkezefendi’yi birlikte yöneteceğiz” dedi.

Doğan, daha sonra belediye meclis üyesi adaylarını tek tek kürsüye çağırarak vatandaşlara tanıttı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221