Merkezefendililer’den, Başkan Subaşıoğlu’na tam destek var

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun 5 yıllık çalışmaları her ortamda büyük takdir topluyor. Eflatun Sokak’taki bir esnafı ziyaret eden Başkan Subaşıoğlu, “CHP’liyim ama size oy vereceğim. Çünkü çok çalışkansınız” sözleriyle karşılandı. Öte yandan Subaşıoğlu Muratdede Mahallesi’nde de Ağrılı bir aileye misafir oldu. Kaya Ailesi’nin, “Ailecek yanındayız. Senin için seçim çalışmalarına da katılmaya hazırız” özleri dikkat çekti.

Merkezefendililer’den, Başkan Subaşıoğlu’na tam destek var

31 Mart’ta yapılacak seçim çalışmalarını hız kesmeden devam eden Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu da mahellelelerde ev ve işyeri ziyaretlerini sürdürüyor.

Mahallelerde, sokaklarda ve caddelerde esnafla ve vatandaşlarla selamlaşan, onları dinleyen Başkan Subaşıoğlu’na, Merkezefendililer de yoğun ilgi gösteriyor.

Başkan Subaşıoğlu, Eflatun Sokak’taki esnafları ziyaret etti. Bölgedeki iş yerlerini tek tek dolaşan ve hayırlı işler dileyen Başkan Subaşıoğlu, esnafla uzun uzun sohbet etti.

Bir vatandaş, “Bu zamana kadar hep CHP’ye oy verdim. Ama artık size, Muhammet Subaşıoğlu’na oy vereceğim. Çünkü çok çalışkansınız. Bir CHP’li olarak bunu söylüyorum” dedi. Başka bir vatandaş ise, “Biz sizi destekliyoruz. Zaten kıyaslamayı halk yapıyor. Halk her şeyi görüyor başkanım. Sizin çalışkanlığınızı herkes biliyor” diyerek, desteğini ortaya koydu.

“SİZİN ARKANIZDAN YÜRÜYECEĞİZ”

Başkan Subaşıoğlu, Muratdede Mahallesi’nde Ağrılı Mehmet Ali Kaya ve ailesine misafir oldu.

Aile bireyleriyle uzun uzun sohbet gerçekleştiren Başkan Subaşıoğlu’na aileden tam destek geldi.

Ziyarette ev sahibi Mehmet Ali Kaya, Subaşıoğlu’na yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Daima yanındayız. İlk andan itibaren senin yanındaydık. 5 yıllık dönemde yaptığın hizmetleri biliyoruz ve görüyoruz. Yiğidin hakkını vereceksin. Evimle, arabamla, oğlumla, damatlarımla senin arkandayız. Sizin arkanızdan yürüyeceğiz. Allah senden razı olsun başkanım” dedi.

“İŞİMİZ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ”

Kaya ailesinin desteğine teşekkür eden Başkan Subaşıoğlu, “Bizler, sizlerin refahı ve huzuru için çalışıyoruz. Hedefimiz, sizlerin memnuniyetini sağlamak. 5 yıllık süreçte ilçemize birçok proje kazandırdık, her alanda hizmet ettik. Sizlerin desteği ve duası ile gönül belediyeciliği yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Önümüzdeki dönem de sizlere hizmet edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

CHPli AKPartiye oy vermez siz CHPli degilsiniz

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211