MERKEZEFENDİ’NİN CHP’Lİ BAŞKAN ADAYI ŞENİZ SÜZEK DOĞAN’DAN SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI...

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan’ın Seçim Koordinasyon Merkezi Akkonak Mahallesi’nde yoğun bir katılımla açıldı. Merkezefendililerin akın ettiği açılışa İYİ Partililer ve Demokrat Partililer de katıldı. Açılışta konuşan Doğan; “Türkiye’de kadın nüfusu 40 milyonun üzerinde ve yalnızca 119 kadın belediye başkanı var. 120’nci kadın belediye başkanı olmak için destek istiyorum” dedi.

MERKEZEFENDİ’NİN CHP’Lİ BAŞKAN ADAYI ŞENİZ SÜZEK DOĞAN’DAN SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI...

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan’ın Merkezefendi İlçesi Akkonak Mahallesi’nde oluşturduğu Seçim Koordinasyon Merkezi hizmete açıldı. Açılışa; CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, CHP ve İYİ Parti’nin il ve merkez ilçe başkanları, belediye başkan adayları, Demokrat Partililer, CHP’liler ve İYİ Partililerle, çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta ilk konuşmayı CHP İl Başkanı Mahir Akbaba yaptı. Akbaba; “Biz CHP olarak Merkezefendi’de hepimizin içine sinen, sinerjisi yüksek, herkesin takdir edeceği bir ana ile yola çıktık. Ben Şeniz Doğan’a güveniyorum. Merkezefendi’ye çok yakışacağına inanıyorum. Merkezefendililer çok zekidir. Şeniz Hanım’ın yanında duracaklarına inanıyorum” dedi.

 “31 MART MERKEZEFENDİ İTTİFAKI’NIN ZAFER GÜNÜ OLACAK”

CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ise; “Merkezefendi ittifakının ortak noktası; demokrasidir, adalettir, millettir. Merkezefendi ittifakının ortak noktası; Mustafa Kemal Atatürk’tür. Bu ittifakın tek bir amacı vardır; o da değişimdir. Bu değişime hep birlikte inanmalıyız ve bu değişim için hep birlikte daha çok çalışmalıyız. İşte bu koordinasyon merkezi tüm bu çalışmalarımızın kalbi olacaktır. 31 Mart sadece İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin değil Merkezefendi ittifakının zafer günü olacaktır. Bizler Merkezefendi’deki herkesin oyuna talibiz” diye konuştu.

“ŞENİZ HANIM’I ŞİMDİDEN BAŞKAN İLAN EDİYORUM”

Coşkulu kalabalığa seslenen İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar da şunları aktardı: “İttifakın anlamı güç birliğidir. Türkiye 31 Mart’ta güç birliği sayesinde demokratik bir ülke haline gelecek. Amacımız güç birliği yaptığımız tüm belediyeleri almak. İttifak demek fedakarlık demektir. Bu fedakarlığınızı asla unutmayacağım. Ben seçim bürolarına ‘kale’ adını veriyorum. İlk kalemizi açarken Şeniz Hanım’ı şimdiden Merkezefendi Belediye Başkanı ilan ediyor ve başarılar diliyorum. Ben ve teşkilatlarımız Merkezefendi’de Şeniz Hanım’ı destekleyeceğiz ve kazanması için elimizden geleni yapacağız.”

 “120’NCİ KADIN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan, alkışlar arasında coşkulu bir şekilde kürsüye geldi ve kalabalığa seslendi. Seçim Koordinasyon Merkezi’nde Merkezefendililere hayallerini ve projelerini anlatacaklarını belirten Doğan; “Vatandaşlarımız mutsuz, yorgun ve huzursuz. Ben gecemi gündüzüme katarak, 7 gün 24 saat çalışacağıma söz veriyorum. Türkiye’de kadın nüfusu 40 milyonun üzerinde ve yalnızca 119 kadın belediye başkanı var. 120’nci kadın belediye başkanı olmak için destek istiyorum. Yapısal projelerimizle Merkezefendi vizyon bir ilçe olacak. Merkezefendi’de ayrımcılık olmayacak. Şeffaf bir şekilde yönetilecek. Merkezefendi Belediyesi’ni hep birlikte kazanacak ve hep birlikte yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.

AÇILIŞI MAHALLE SAKİNLERİ YAPTI

Konuşmaların ardından Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı Merkezefendi’de yaşayan vatandaşlar ve Şeniz Süzek Doğan tarafından gerçekleştirildi.

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER