MHP Denizli, görev dağılımını gerçekleştirdi

Geçtiğimiz ekim ayı içerisinde olağan genel kurulunu gerçekleştiren MHP Denizli Teşkilatı’nda yeni yönetim ilk toplantısını yaptı ve görev dağılımını gerçekleştirdi.

MHP Denizli, görev dağılımını gerçekleştirdi

MHP Denizli Teşkilatı, 18 Ekim’de olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Tek liste ile yapılan ve 539 delegeden 516’sının oy kullandığı seçimlerde 7 oy geçersiz sayıldı. Tek aday olan mevcut Başkan Cafer Birtürk, oyların tamamını alarak yeniden başkan koltuğuna oturdu. Yapılan seçimin ardından yeni yönetim, ilk toplantısını gerçekleştirdi.

BAŞKAN BİRTÜRK'E 4 YARDIMCI

Partide yapılan toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi. Ziya Gökalp, Hakan Çetinkaya, Yasin Özpek ve Fatih Mehmet Bakırtaş, Başkan Birtürk’e yardımcılık görevine getirildi. Öte yandan Ahmet Küçükler Sekreter, Orhan Hakan Bilgin ise Muhasip Üye görevi verildi.

“KONGRELERİMİZDEN GÜÇLENMİŞ OLARAK ÇIKTI"

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Birtürk; “15 Ağustos’ta başlayıp 17 Eylül’de sona eren ilçe kongrelerimizin ardından 18 Ekim’de il kongremizi tamamladık. Kongrelerimizden yenilenmiş ve güçlenmiş olarak çıktık. Kongre sürecinde ülkücü duruşa yakışır şekilde hareket ederek birlik ve bütünlük içinde bizimle birlikte olan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İl kongremizin neticesinde yönetim ve görev dağılımı yapılmıştır. Dava arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

MHP DENİZLİ İL YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYOR:

Başkan Cafer Birtürk, Başkan Yardımcıları Ziya Gökalp, Hakan Çetinkaya,Yasin Özpek, Fatih Mehmet Bakırtaş ve üyeler Alper Baysal, Hasan Aybay, Muhammet Savaşcı, Selami Derel, Murat Canlı, Yasin Yurtsever , Elif Seda Taşdöğen, Sırma Orhan, Oytun Yaroğlu,Derya Eskici,Keziban Yurtsever, Semil Alperen Cengiz,Fatih Gölcük, Mehmet Öztürk, Fethi Bayar, Fatih Aslan Kazancıo, Cihangir Yelpaze, Orhan Hakan Bilgin, Hakan Kayahan, Yücel Yeniay,Hasan Karakuzu, Cafer Başkaya,İbrahim Alan,Gülcin Kuloğlu,Salih Erdoğan, Muhammet Baysal, Nihat Ispartalı, Hüseyin Dereli, Murat Dereli, Murat Özbeyen ve Mehmet Küçükler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER