MHP’DE LİSTELER ANKARA’YA GİDİYOR

Genel merkez tarafından organize edilen ‘İl Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya gidecek olan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cafer Birtürk, belediye başkan aday adaylarının listelerini de yanında götürecek.

MHP’DE LİSTELER ANKARA’YA GİDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cafer Birtürk, genel merkez tarafından organize edilen ‘İl Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya gidecek.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı ile toplanacak olan il başkanları, yanlarında temsil ettikleri illerin belediye başkan aday adaylarının listelerini de götürecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Birtürk, “Büyükşehir Belediye Başkan aday adayımız ile 19 ilçe aday adayımızın yer aldığı listeyi de toplantıdan sonra yetkililere teslim edeceğiz.

Toplantıda, ittifakın ele alınacağını umuyorum. Bunun yanında da daima yapıcı bir politika izleyen partimin, seçimlere sağduyulu hazırlanması, köy köy seçmene ulaşılması yönünde tavsiyelerin verileceğini umuyorum. Biz, bu konuda zaten hazırlıklı olan bir partiyiz. Biliyorsunuz ilk aday adayı açıklamasını MHP yaptı. Denizli’de her ilçede adayımız var ve iddialıyız. Üç Hilal’i belediyelere asacağız. Genel seçimlerde bunun yansımasını gördük. MHP, bu ülkenin çimentosudur, sigortasıdır. MHP kadroları yerel yönetimlerde de iddialıdır. İnanıyorum en büyük süprizi biz yapacağız” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221