MHP’DEN, BBP’YE İADE-İ ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Cafer Birtürk Yönetim Kurulu Üyeleri, BBP İl Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulundu.

MHP’DEN, BBP’YE İADE-İ ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Cafer Birtürk, Yönetim Kurulu Üyeleri ve MHP Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Metin Karakurt, BBP İl Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette; ‘Andımız’ ve ‘İttifak’ konuları konuşuldu. MHP heyetini karşılayan BBP il Başkanı İlhami Çiçek, “Geçtiğimiz yıl MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etmiştik.  Aradan geçen zamanda bir türlü bir araya gelemedik, bugüne kısmetmiş. Önümüzdeki yerel seçimlerde birlikte çalışmak isteriz ancak, bu bizim tek başımıza alacağımız bir karar değil.  Genel merkezimizin vereceği karardır. Biz ‘Andımızı’ okuyarak büyüyen nesiliz. Tekrar gündeme getirilmesinden de rahatsız olmayız” dedi.

“2019 SEÇİMLERİNDE TÜM BELEDİYELERE MHP BAYRAĞINI ASMAK İSTİYORUZ”

MHP il Başkanı Cafer Birtürk’te,  “Türk, kadim bir milletin adıdır. Hepimiz Türküz. Türküm. ‘Türkiye’ demek ayıp değildir. Aksine iftihar edilecek bir şeydir. Bu ülke çatısı altında yaşayan herkesin Andımız’dan gocunmaması lazım. ‘Cumhur İttifakı’ duruyor. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi, yerel seçimde ittifak yok. İl ve tüm ilçelerde kendi adaylarımızla seçimlere gireceğiz. Denizli’de adaylarını ilk açıklayan parti de MHP’dir. Biz 2019 seçimlerinde tüm Belediyelere MHP bayrağını asmak istiyoruz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER