MHP’li Eski Başkan Yarımca’dan, Muhammet Subaşıoğlu’na tam destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kale Belediye Eski Başkanı İsmail Yarımca, Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’na tam destek verdi. Aday belirleme sürecinde, Merkezefendi İlçesi için aday adaylığını açıklayan ilk isim olan MHP’li Kale eski Belediye Başkanı Yarımca “Başkanımın bugüne kadarki çalışmalarından duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum. Biz Cumhur İttifakı olarak Muhammet Başkanımızın yanındayız. Sonsuz desteğimiz yanındadır” dedi.

MHP’li Eski Başkan Yarımca’dan, Muhammet Subaşıoğlu’na tam destek

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda bir ziyaret de 2009-2014 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Kale Belediye Başkanı olan İsmail Yarımca’ya gerçekleştirildi. Ziyarette konuşan Kale Belediye Eski Başkanı İsmail Yarımca, Subaşıoğlu’na desteklerini belirterek; “Bu seçimlerin Muhammet kardeşimizin şahsına, ailesine, Merkezefendi İlçemize, Denizli’mize ve güzel vatanımıza hayırlı olmasını diliyorum. Merkezefendi Belediyemizin ilk kurucu başkanıdır. En baştan bir düzen kurdu. Merkezefendi İlçemize kayda değer birçok hizmeti oldu. Bu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Başkanımın bugüne kadarki çalışmalarından duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum. Biz Cumhur İttifakı olarak Muhammet Başkanımızın yanındayız. Sonsuz desteğimiz yanındadır” dedi.

“31 MART’TA SANDIKLARDAN BİRİNCİ ÇIKACAĞIZ”

Desteklerinden dolayı Yarımca’ya teşekkür eden Başkan Subaşıoğlu, “Cumhur İttifakı olarak, var gücümüzle çalışarak 31 Mart’ta güçlü bir şekilde sandıklardan birinci çıkacağız. Hizmetlerimize, çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hep beraber bu yolda el ele, omuz omuza yürüyeceğiz. Dualarınızı ve desteklerinizi esirgemediğiniz, daima yanımızda olduğunuz ve bizleri burada ağırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211