MHP’li Vekil Özdemir Buldan’a geldi; Şevik için oy istedi

31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Denizli’ye gelen MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Buldan’da Cumhur İttifakı’nın MHP’li Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik için oy istedi.

MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Buldan’a geldi. Grand Buldan Otel’de düzenlenen toplantıda partililerle buluşan Özdemir’i; Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, MHP MYK Üyesi Gülay Özcan, İl Başkanı Cafer Birtürk, İlçe Başkanı Yeşim Çankır, AK Parti Buldan İlçe Başkanı Naci Çomuk eşlik etti. Katılımın yoğun olması nedeniyle konuşmasını otelin balkonundan yapan Özdemir, Cumhur İttifakı’nın 31 Mart yerel seçimleri Türkiye’nin bekası açısından önem arz ettiğini dikkat çekti. Özdemir; “Çünkü yeni sistemimizin kurum ve kurallarıyla beraber inşası devam ederken bunun sizler nazarında, sizlerin onayı ile sizlerin desteği ile yine sizlerin dualarıyla devamlılığının sağlanması seçim sonuçlarıyla beraber büyük önem arz ediyor. Elbette göreve gelecek olan yerel yöneticilerinde Cumhur İttifakı’yla uyumlu çalışmasının bu anlamda ülkemiz açısında milli bekamız açısından taşıdığı önemde son derece fazladır” dedi.

ŞEVİK’E OY İSTEDİ

Balkon konuşmasının ardından AK Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte Şevik’in Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geçen Özdemir, Şevik’in Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan’ın da gündemine aldığı projelerinin yar aldığı kitapçığı büyük bir dikkat ile inceledi. Şevik’in projelerini takdirle karşılayan Özdemir, daha sonra semt pazarını gezdi. Partililerle buluşmasının ardından Buldan’da her Perşembe günü kurulan semt pazarını ziyaret eden ve esnafla selamlaşan Özdemir, onlarla uzun uzun sohbet etti. Özdemir, Mustafa Şevik’e Büyükşehir’de ise Osman Zolan’a oy istedi.

GÜRKAN GÖK

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211