MHP’li Yarımca’dan espri; “Bu dikiş tuttu”

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Ülkücü camianın önemli isimlerinden olan Kale Belediyesi’nin MHP’li eski Başkanı İsmail Yarımca’yı ziyaret etti. Esprili kişiliği ile tanınan duayen siyasetçi Şeniz Doğan’ı dikiş makinesine geçirip, “Bu dikiş tuttu” dedi.

MHP’li Yarımca’dan espri; “Bu dikiş tuttu”

31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarında tempoyu daha da arttıran Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Ülkücü camianın önemli isimlerinden olan Kale Belediyesi’nin MHP’li eski Başkanı İsmail Yarımca’yı ziyaret etti.

Ziyarette esprili kişiliği ile tanınan duayen siyasetçi, Şeniz Doğan’ı dikiş makinesine geçirip, “Bu dikiş tuttu” dedi.

Doğan’ın kazanacağına dair inancının tam olduğunu vurgulayan Yarımca, “31 Mart’ta Merkezefendi’ye Kadın Eli Değecek” diye konuştu.

ESKİHİSAR’DA İMAR VE DOĞALGAZ SORUNU ÇÖZÜLECEK

Eskihisar Mahallesi’nde Millet İttifakı’nın gerçekleştirdiği mitinge Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar ve CHP Milletvekilleri Kazım Arslan ile birlikte katılan Şeniz Doğan, vatandaşa projelerini anlattı.

Eskihisarlıların alışılmışın dışında bir ilgi gösterdiği mitingde gövde gösterisi yapan Doğan, Eskihisar Mahallesi’nin imar ve doğalgaz sorununun çözüleceğini, ayrıca mevcut sağlık ocağının iyileştirileceğini söyledi.

Eskihisar’a bir de turizme yönelik müjde veren Doğan, dünyanın en değerli antik kentlerinden biri olan Laodikia’ya gelen turistlerin Eskihisar’da vakit geçirmesini sağlamak için proje geliştireceklerini belirtti.

Doğan, “Eskihisar Mahallemizi Denizli turizmine kazandırmak istiyoruz. Hem istihdam, hem turizm gelirini katlayacak önemli adımlar atacağız. Bu hedefle mahallemizin ihtiyaçlarını sizlerle el ele değerlendirip, güzelleştireceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211