MHP’li Yusuf Garip çalışmalara hızlı başladı

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Meclisi 1’inci sıra adayı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, çalışmalarına hızlı başladı.

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Meclisi 1’inci sıra adayı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, çalışmalara başladı.

Cumhur İttifakı’nın Denizli’de başarıya ulaşması için 31 Mart akşamına kadar aralıksız çalışacaklarını belirten Garip; “Şahsımı Pamukkale gibi marka olan bir ilçemizde Cumhur İttifakı’nın 1’inci sıra adaylığına layık gören herkese teşekkür ediyorum. Şimdi bize düşen Cumhur İttifakı’nın başarısı için ‘gece-gündüz’ demeden, 31 Mart akşamına kadar çalışmaktır” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine katılan Garip; “Sabırla, coşkuyla, milletimizin bütün fertlerini bir, eşit ve kardeş görerek 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’nı ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni başarıyla buluşturacağız. Karşılıksız sevdiğimiz milletimize hizmet etmek için üretken belediyecilik vizyonumuzla Cumhur ittifakını ile yarım asırlık çınar Milliyetçi Hareket’i zafere ulaştırmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

Mitingin ardından Garip, Ülkücü Şehitler Osman Kavcar ve Cengiz Şen’in mezarlarını ziyaret ederek dua etti.

GÜRKAN GÖK

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER