MHP’NİN 11 İLÇEDE ADAYI BELLİ OLDU

Mart 2019’da yapılması planlanan yerel seçimler için çalışmalarını hızla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi’nin Denizli’deki adayları belli olmaya başladı.

MHP’NİN 11 İLÇEDE ADAYI BELLİ OLDU

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi’nde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Aday belirleme süreci kapsamında Denizli ilçelerinde MHP’yi temsil edecek isimler açıklanmaya başladı. MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk ve Başkan Yardımcısı Ziya Gökalp’ın Balgat’ta bulunan MHP Genel Merkezi’ne gerçekleştirdikleri Ankara ziyaretinin ardından; Denizli’nin 11 ilçedeki adayları belirlenmiş oldu. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Başkan Birtürk, “Adaylarımızın belirlemesi süreci devam ediyor. 11 ilçemizde adaylarımızı belirledik. Adaylarımızla iddialı bir seçim süreci yaşıyoruz” dedi.

“BABADAĞ BELEDİYESİ’NE ÜÇ HİLALLİ BAYRAĞIMIZI DİKECEĞİZ”

Başkan Birtürk’ün Ankara temaslarının ardından adaylığı netleşen isimlerden biri de Babadağ Belediye Başkan Adayı Ümit Karabulut oldu. Adaylığı hakkında DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’ne değerlendirmelerde bulunan Karabulut, şu ifadeleri kullandı: “Adaylığım netleşti. Siyasette belli dönemlerde belli tecrübelerim oldu. Tüm tecrübem ve enerjimle bu göreve talibim. Genç ve dinamik bir kadroyla bugünden itibaren aralıksız bir şekilde çalışacağız ve hayırlısıyla Allah nasip ederse hedeflerimize ulaşacağız. Babadağ Belediyesi’ne üç hilalli bayrağımızı dikmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.”

İşte yerel seçimlere kadar çalışıp belediye burçlarına üç hilalli bayrağı asmak isteyen isimler:

Acıpayam: Fatma Aksoy

Babadağ: Ümit Karabulut

Bekilli: Kemal Karaman

Buldan: Mustafa Şevik

Bozkurt: Mümin Öztunç

Çivril: Ergün Çiftçi

Çal: Fethi Akcan

Çameli: Kemal May

Honaz: Ali Semerci

Serinhisar: Halil Öztürk

Kale: Özkan Yeniay

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER