Milletvekili Nilgün Ök’ten Başkan Subaşıoğlu’na övgü; “Merkezefendi, nereden nereye geldi”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Şemikler Mahallesi’nde hemşerileri ile bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, “Gültepe, Şemikler bölgemizde yeni bir şehir kuruldu” dedi. Milletvekili Ök ise, “Merkezefendi ilçemizin nereden nereye geldiğini görüyoruz. Bu bölge cazibe merkezi haline geldi” dedi.

Milletvekili Nilgün Ök’ten Başkan Subaşıoğlu’na övgü; “Merkezefendi, nereden nereye geldi”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ilçedeki mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Şemikler Mahallesi sakinleri ile buluşan Başkan Subaşıoğlu’na; AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök de eşlik etti.

5 yıllık dönemde yapılan hizmetleri ve projeleri anlatan Başkan Subaşıoğlu, 2019-2024 dönemi projeleri hakkında da vatandaşlara bilgi verdi.

Başkan Subaşıoğlu, “Hükümet Konağımızın yeri bizim özel tercihimiz. Çünkü bir yere Hükümet Konağı gittiği zaman o ilçenin merkezi 10-15 yıl içerisinde oraya doğru akıyor. Gümüşçayımıza, Gültepemize, bu bölgemize bundan 5 yıl önce neredeyse hiç bir müteahhit girip de bina yapmıyordu. Görmüş olduğunuz bu yolların birçoğu yoktu. Binalar yoktu. Burada yeni bir şehir kuruldu. Nilgün vekilimize teşekkür ediyorum, Merkezefendi’nin önümüzdeki dönem merkez olarak nereye gittiğini işaret etmesi noktasında Hükümet Konağımızın bu bölgeye yapılmasında hem kendisinin hem de diğer milletvekillerimizin çok büyük katkısı var. Sayın Bakanımız, şimdi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nihat Zeybekci’nin çok büyük katkısı oldu” dedi.

“BAŞKANIMIZIN 5 YILDA NELER YAPTIĞINI GÖRDÜK”

Merkezefendi İlçesi’nin çehresinin değiştiğini belirten AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, “Ben bir Gümüşçay çocuğuyum. Biz her hafta sonu Gümüşçay’a gelirdik. Bu bölgeye baktığımızda Cumhurbaşkanımızın şarkısında olduğu gibi ‘nereden nereye?’ Denizli nereden nereye geldi. Merkezefendi nereden nereye geldi. Bu bölgeyi cazibe merkezi haline getirdik. Muhammet Başkanımızın yapacağı Çocuk Üniversitesi ile spor tesisleri ile olacak. Okuyan ve muhakeme yapan bir nesile ihtiyacımız var. Ezberci nesile değil” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211