Milletvekili Şahin Tin; “Acıpayam, hizmete vefasını gösterecek”

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Acıpayam Belediye Başkan Adayı Hulusi Şevkan’a destek ziyaretinde bulunan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Acıpayam ilçemizin bizim yanımızda ayrı bir yeri var. Hemşehrilerimizin AK Parti’nin hizmetlerini takdir ettiğini görüyor olmak bizleri sevindirdi, ziyaretimde vatandaşlarımızın vefasına tanık oldum. 31 Mart’ta Acıpayamlı hemşehrilerimiz, her zaman olduğu gibi yine istikrara ve kendilerine hizmetkâr olanlara oy verecekler” dedi.

Milletvekili Şahin Tin; “Acıpayam, hizmete vefasını gösterecek”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Acıpayam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın adayı Hulusi Şevkan’la birlikte Acıpayam ilçesinde bir dizi etkinliğe katıldı. Öncelikle AK Parti teşkilatıyla buluşan ve ardından kadınlara yönelik düzenlenen etkinliğe katılan Milletvekili Şahin Tin, Acıpayamlı hanımlarla bir araya geldi. Acıpayam ziyareti kapsamında sanayi bölgesindeki esnafları da ziyaret eden Milletvekili Şahin Tin, vatandaşlarla sohbet etti. AK Parti iktidarının Acıpayam’da yaptığı hizmetlere değinen Milletvekili Şahin Tin; ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. “Bu memlekete sevdalı AK davaya gönül verenler olarak, 17 yıldır Denizli’mize ve ilçelerimize büyük hizmetler yaptık, belediyecilik konusunda devrim niteliğinde eserler kazandırdık. Kısacası sizler istediniz bizler hayata geçirdik. Yaptığımız bu hizmetler karşısında Acıpayam, AK Parti’ye her zaman desteğini verdi, vefasını gösterdi. İnşallah yeni dönemde de bu hizmetlerin daha da artarak devam edebilmesi için Acıpayam halkımızın bugüne kadar olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde sandıkta yine gerekli desteği vereceğine inanıyorum” dedi.

“ACIPAYAM’IN ŞEVKAN’A GÜVENİ DE, DESTEĞİ DE TAM!”

Milletvekili Şahin Tin, “Şimdi yeni projelerle daha güçlü Acıpayam için hep birlikte yürüme ve koşma zamanı gelmiştir. Acıpayam‘ın tarihine not düşecek kıymetli eserler yapan ve aynı heyecanla, azim ve gayretle daha iyi projeleri hayata geçirmek için yeniden yola koyulan Cumhur İttifakı AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Osman Zolan ile Acıpayam Belediye Başkan Adayımız Hulusi Şevkan’a Acıpayam’ın desteğinin tam olduğunu görmek bizleri oldukça mutlu etti. Şimdi yeniden daha güzel işler yapmak için çalışma günüdür. Acıpayamlı hemşehrilerimin AK Parti’nin hizmetlerini takdir ettiğini görüyor olmak bizleri sevindirdi, ziyaretimde vatandaşlarımızın vefasına tanık oldum. 31 Mart’ta Acıpayamlı hemşehrilerimiz, her zaman olduğu gibi istikrara ve kendilerine hizmetkâr olanlara oy verecekler” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER