Milletvekili Şahin Tin; “Baklan parmakla gösterilen bir ilçe oldu!”

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Baklan Belediye Başkan Adayı Yusuf Gülsever’e destek vermek amacıyla Baklan İlçesi’ne ziyaret gerçekleştiren AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Baklan ilçemize bugüne kadar yaptığımız yatırımlar ortadadır. Yapılan eserler ve kıymetli hizmetler sayesinde Baklanımız Denizlimizde parmakla gösterilen bir ilçe oldu. Daha güzellerini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Baklan ilçesine ziyaret gerçekleştirdi. İlçe girişinde vatandaşlar tarafından karşılanan Milletvekili Şahin Tin, önce ilçe merkezinde esnafı ziyaret etti, ardından partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla buluştu. Burada coşkulu kalabalığa hitap eden Milletvekili Şahin Tin; “Sizlerin gözlerinden aldığımız ışık, sözlerinizden aldığımız enerji ve muhabbetiniz bize güç, kuvvet verdi. Belediye Başkanımız ve Cumhur İttifakı Adayımız Yusuf Gülsever’in Baklan ilçemize yapmış olduğu hizmetler takdire şayandır. Milletimiz, AK Parti’nin ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize şehrimize ve Baklan’ımıza kazandırdığı hizmetlerden son derece memnun. İnşallah 31 Mart’ta kazanan yine Baklan olacak, Baklanlı kardeşlerimiz olacak. Böylelikle yatırımlarımız ve hizmetlerimiz katlanarak devam edecek. Baklan ilçemize bugüne kadar yaptığımız yatırımlar ortadadır. Yapılan eserler ve kıymetli hizmetler sayesinde Baklanımız Denizlimizde parmakla gösterilen bir ilçe oldu. Daha güzellerini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“BAKLAN İSTİKRARIN DEVAMINI İSTİYOR”

İlçe Meydanı’nda vatandaşlarla ve esnafla selamlaşan Milletvekili Şahin Tin, daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığını ziyaret etti. Şahin Tin; “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı’nın Baklan’da canla başla çalışıyor olduğunu görmek bizi son derece memnun etti” diye konuştu. Baklan’da TKDK ve GEKA tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısına da katılan Milletvekili Şahin Tin; “Üreticilerimizin çalışkanlığı sayesinde bölgemiz daha da gelişiyor ve büyüyor. Tarım sektöründe önemli hamleler ve girişimler yapmamız, bereketli topraklarımızın gücüne güç katarken, üreticilerimizin kazancına da kazanç eklemektedir. İnşallah yeni dönemde Baklan ilçemizi tarımda marka yapmaya ve daha da güçlendirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211