Milletvekili Şahin Tin; “Hizmet bizim işimiz”

Cumhur İttifakı’nın adaylarına destek ziyaretleri kapsamında Çivril’e giden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Çivril’imiz temiz enerjiye, doğalgaza kavuşuyor. Çivrilli hemşehrilerimiz hizmet almaya devam etmek için ‘AK Partili kadrolarla yola devam’ diyor. Çünkü hizmet bizim işimiz” dedi.

Milletvekili Şahin Tin; “Hizmet bizim işimiz”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Cumhur İttifakı’nın adaylarına destek ziyaretleri kapsamında Çivril’e gitti.

İlçe merkeziyle birlikte Kıralan ve Çıtak Mahalleleri’nde ziyaretler yapan Milletvekili Şahin Tin; Sanayi Sitesi esnafı ile işyerlerinde, vatandaşlarla da kahvehanelerde buluşmasının ardından Hak-İş’in düzenlediği toplantıda işçilerle de bir araya geldi.

Çivril’in AK Parti döneminde tarihinde gördüğü hizmetin çok fazlasını aldığını belirten Milletvekili Şahin Tin, Çivril’in bütün mahallelerinin hizmet aldığını ve almaya devam edeceğini söyledi.

Çivril’de Hizmet-İş Sendikası’na üye işçilerle de bir araya gelen Milletvekili Şahin Tin, AK Parti hükümetlerinin, çalışanların ekonomik koşulları ve özlük haklarının iyileştirilmesi adına kararlı adımla attığını söyledi.

Çivril’in belediyecilik ve genel idare hizmetleri anlamında ihya edildiğini belirten Milletvekili Şahin Tin, “Çivrilli hemşehrilerimiz, bir daha eskiye dönmek istemiyor. Daha güzel ve yeni yatırımlara kavuşmak istiyor. Yeri gelmişken sizinle Çivril’imiz için son derece önemli bir müjdeyi de paylaşmak istiyorum. Gerekli prosedürler tamamlandı, tüm hazırlıklar yapıldı, Çivrilimiz temiz enerjiye, doğalgaza kavuşuyor. Hizmet almaya devam etmek için ‘AK Partili kadrolarla yola devam’ diyor. Çünkü hizmet bizim işimiz. Cumhur İttifakı Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Osman Zolan ve Çivril Belediye Başkan Adayımız Niyazi Vural kardeşimizle, Çivril, gelişmeye, güzelleşmeye devam edecek. İnanıyorum ki; Çivril halkı, tercihini, hizmet siyasetinden yana kullanacak, kazanan Çivril ilçemiz olacak” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER