Milletvekili Tin’den Örki’ye hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Denizli Milletvekili Tin, Pamukkale Belediye Başkanı Örki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Tin, “AK Parti’nin 1994 yılında İstanbul’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile başlattığı hizmet hikayesi inşallah Pamukkale Belediyemizde de daha güçlü bir şekilde Avni Örki Kardeşimizle nüfuz bulacaktır” dedi.

Milletvekili Tin’den Örki’ye hayırlı olsun ziyareti

Pamukkale Belediye Başkanlığı görevine başlamasının ardından tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerini de kabul eden Belediye Başkanı Avni Örki’yi, AK Parti Denizli Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Şahin Tin ziyaret etti.

Başkan Örki’ye başkanlık görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulunan Milletvekili Tin, “Tarımın, kültürün ve turizmin merkezi olan Pamukkale İlçemizde yeni dönemde hizmet destanları yazacak olan değerli kardeşim Avni Örki’ye başarılar diliyorum. Belediyecilik işi bir gönül işidir, bir sevda işidir. İnşallah yeni dönemde Pamukkale İlçemizde her zaman olduğu gibi sadece hizmetlerimiz ve icraatlarımız değil gönül belediyeciliğinin varlığına da hep birlikte şahit olacağız. AK Parti’nin 1994 yılında İstanbul’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile başlattığı hizmet hikayesi inşallah Pamukkale Belediyemizde de daha güçlü bir şekilde Avni Örki Kardeşimizle nüfuz bulacak. Avni Örki Kardeşimizin Pamukkale’de güzel işler yapacağına yürekten inanıyorum. Bizler her zaman milletvekili olarak kendisinin yanında olacağız, her türlü konuda da destek vereceğiz” dedi.

“VEKİLLERİMİZİN VERDİĞİ DESTEK BİZLERİ DAHA DA GÜÇLENDİRİYOR”

Milletvekili Şahin Tin’e nazik ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür eden Başkan Örki, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Denizlimizi en iyi şekilde temsil eden, her zaman gurur kaynağımız olan Şahin Tin vekilimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki 5 yıl boyunca Pamukkale’de güzel hizmet ve çalışmaları vekilimizin de desteğiyle hayata geçireceğiz. Vekillerimizin verdiği destek ve duyduğu güven bizleri millete hizmet yolunda daha da güçlendiriyor. İşbirliği içinde olarak Pamukkalemizi Dünya’da marka bir kent haline getireceğiz’’ diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER