Milli sporcu siyasete atıldı

Sayısız şampiyonlukları bulunan milli binici Hasan Gökhun Çilingir AK Parti’de siyasete atıldı. Önceki gün Hasan Gökhun Çilingir’e parti rozeti, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ve İl Başkanı Kadem Mete tarafından takıldı.

Milli sporcu siyasete atıldı

AK Parti’ye yeni yüzler katılmaya devam ediyor. Önceki gün de sayısız şampiyonlukları bulunan Milli Binici Hasan Gökhun Çilingir AK Parti Marmaris İlçe Teşkilatı’na giderek üye oldu. Hafta içinde Ankara’ya giderek AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Tüfekçi ve Antalya Milletvekili İbrahim Aydın’ı ziyaret eden Hasan Gökhun Çilingir, “Güçlü Türkiye hedefi için ilk adımı attım. Sorumluluğumun bilincindeyim. Biz gençler, ancak hayallerimizin peşinden gidersek özlemini duyduğumuz gelecekte yaşayabiliriz. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum” dedi. Çilingir daha sonra AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ve AK Parti İl Başkanı Kadem Mete’nin katılımıyla Marmaris İlçe Başkanlığı’na üyeliği gerçekleşti.

“AK PARTİMİZ SİZİNLE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK"

2016 yılından buyana Binicilik Muğla İl Temsilcisi olarak görev yapan Padok Otel ve Binicilik Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Gökhun Çilingir’in parti rozetini takan AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete; “Düzgün bir işletme sahibi olan genç kardeşimizi bugün aramıza aldık. İnşallah, beraberce güzel hizmetler yapmaya Rabb’im bize nasip eyler. Allah utandırmasın” dedi. AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen; “AK Partimiz sizinle büyümeye devam edecek. Hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER