“Mücadeleden asla vazgeçmeyin!”

Yeni Seçmen Birimi’nde görevli gençlerle bir araya gelen AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Sadece seçim kazanmak için çalışmıyorsunuz. Türkiye’ye ve aydınlık geleceğine sahip çıkıyorsunuz. Hainlerin planlarını bozuyor, bu kutlu davaya hizmet ediyorsunuz. Bu mücadeleden asla vazgeçmeyin!” dedi.

“Mücadeleden asla vazgeçmeyin!”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti Denizli İl binası toplantı salonunda yeni seçmen biriminde görev alan gençlerle bir araya geldi. Partili gençlerin gözlerindeki umut ışığı ve heyecanlarını görmenin kendisini mutlu ettiğini belirten Milletvekili Şahin Tin, “Öncelikle böylesi heyecanlı bir gençliği karşımda görüyor olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Bizim gençliğimiz dönemlerin de çok zorluklara göğüs gerdik. Başörtülü kızlarımız üniversite kapılarında aşağılanıp horlanarak ya bekletildi, ya da geri döndürüldü. İkna odaları kurup değersizleştirme, itibarsızlaştırma politikaları izlendi. İnancımızla, kutsal değerlerimizle açık açık savaştılar. Biz o günlerin en canlı şahitleriyiz. O günleri yaşayan bir ağabeyiniz bir büyüğünüz olarak nelerle karşılaştığımızı, inanç özgürlüğünün ne olduğunu çok iyi gördük. Bizler azim ve kararlılıkla o günlerde mücadeleden asla vazgeçmedik” dedi.

“UNUTMAYIN; GELECEK SİZİN”

Gençlerin ülke yönetiminde aktif aktif görev almak durumunda olduğunu ifade eden Milletvekili Şahin Tin, “Bizler sizlerin siyasete katılımını daha da artırmak ve ülke yönetiminde söz sahibi olabilmeniz için her şeyden önce seçilme yaşını 25’den 18’e indirdik. Her zaman gençlerin yanında olduğunu söyleyenler ise bizim bu teklifimize bile karşı çıktılar. Neden? Çünkü gençlere sadece sözleriyle destek veriyorlar, icraata geldi mi yok. Bizim gençlerimizi kimsenin kandırmasına müsaade etmedik, etmeyeceğiz. Bir asır önce atalarımız nasıl ayaklarına pranga vurmak isteyenlere direndi ve tarihi zaferler kazandıysa inşallah sizler daha güçlü iradeye sahip olacak ve daha nice destanlar yazacaksınız. Şunu sakın unutmayın; sadece seçim kazanmak için çalışmıyorsunuz. Türkiye’ye ve aydınlık geleceğine sahip çıkıyorsunuz. Hainlerin planlarını bozuyor, bu kutlu davaya hizmet ediyorsunuz. Bu mücadeleden asla vazgeçmeyin. Biz bunu 15 Temmuz gecesi gördük” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER