Necip Filiz: “Türkiye artık eski Türkiye değil”

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Afyonkarahisar İl Koordinatörü Necip Filiz ve Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan, Çay ve Sultandağı İlçeleri’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Pandeminin dünyaya yaşattığı zorluklara rağmen Türkiye’nin dünyada halkına destek veren ülkeler arasında ön sıralarda yer aldığını söyleyen Necip Filiz; “Türkiye artık eski Türkiye değil” dedi.

Necip Filiz: “Türkiye artık eski Türkiye değil”

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Afyonkarahisar İl Koordinatörü Necip Filiz ile Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay; bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Heyetin ilk ziyaret durağı Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Bekir Yeşilay’a oldu. Yeşilay ve yönetimi, heyete OSB’nin genişlemesi hakkında bilgi verdi. Yeşilay ve ekibinin talep ve önerilerini dinleyen heyet, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurul ile yeni yönetimi belirlenen Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı İbrahim Eroğlu ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Burada da yönetim kurulu üyelerinin tarımsal destekler konusunda taleplerini alan Filiz ve Uluçay yeni ekibe ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

ŞUHUT TEŞKİLATI VE BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİLER

Heyet daha sonra Şuhut İlçesi’ne hareket etti. Şuhut’ta AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden heyet, İlçe Başkanı Ali Diren’den teşkilatın faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Filiz ve Uluçay, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u ziyaret ederek yatırımlar ve projeleri hakkında bilgi aldı.

ÇAY İLÇESİ’Nİ ZİYARET ETTİLER

AK Parti heyetinin bir sonraki durağı ise AK Parti Çay İlçe Teşkilatı oldu. İlçe Başkanı Kadir Çetin ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen heyet, burada talep ve önerileri dinledi. Heyet ardından çarşı esnafını ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulunan heyet, talepleri de not etti. Heyet daha sonra Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı ve belediye meclis üyelerini ziyaret etti. Burada da Atlı ve ekibinin proje ve yatırımları hakkında bilgi alan Filiz ve Uluçay, Atlı’ya çalışmalarında başarı diledi.

SULTANDAĞI’NDA TEŞKİLAT VE BELEDİYE BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜLER

AK Parti heyetinin son durağı ise Sultandağı İlçesi oldu. İlk olarak ilçe teşkilatını ziyaret eden heyet, burada İlçe Başkanı Mustafa Genç ve yönetiminden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Heyet buradan da Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz’ı ziyaret ederek, proje ve yatırımları hakkında bilgi aldı. Uluçay ve Filiz son olarak AK Parti Merkez İlçe ve İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nın ortak toplantısına katıldı.

“TÜRKİYE ARTIK ESKİ TÜRKİYE DEĞİL”

Burada bir konuşan Necip Filiz; pandeminin dünyaya yaşattığı zorluklara rağmen Türkiye’nin dünyada halkına destek veren ülkeler arasında ön sıralarda yer aldığını söyledi. Filiz şöyle konuştu: “Türkiye artık 2000’lerdeki IMF memurlarından talimat bekleyen bir ülke değil, kimseye minnet etmeyen bir ülkedir. Türkiye artık günde onlarca şehit verdiğimiz bir ülke değil, terörü sınırın ötesinde kovalayan bir ülkedir. Türkiye artık terörle mücadelede acaba ambargo uygulanır mı korkusuyla yaşayan bir ülke değil, ambargoları yerli ve milli silahlarla delen bir ülkedir. Türkiye artık ‘dünya beşten büyüktür’ diyebilen bir liderin yönettiği ülkedir. Türkiye artık eski Türkiye değil” dedi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da 2023 seçimlerinin çok önemli olduğunu vurguladı. Kaybedilmesi halinde Türkiye’nin çok büyük kayıplar yaşayacağını belirten Başkan Uluçay, her seçim olduğu gibi halkın Cumhur İttifakı’na destek vereceğini kaydetti. Başkan Uluçay; “Bu ülkede son Cumhurbaşkanlığı seçiminde 51 milyon 188 bin 524 seçmen oy kullandı. Bu oyların 25 milyon 434 bin 442’i Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verildi” diye konuştu. Programda Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Merkez ilçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER