Nilgün ÖK, Denizlili AK Kadınlarla buluştu

AK Parti Kadın Kolları Olağan Kongresi’nin ardından ‘Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı’ olarak görevlendirilen Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli İl Kadın Kolları Başkanı, İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri’yle buluştu.

Nilgün ÖK, Denizlili AK Kadınlarla buluştu

8 Mart’ta yapılan AK Parti Kadın Kolları Olağan Kongresi’nden sonra Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı olarak görevlendirilen Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli İl Kadın Kolları’yla bir araya geldi. AK Parti İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıda birlik ve beraberlik mesajı veren Nilgün Ök, “Özellikle son yıllarda ülkemizin önünden hiç eksilmeyen siyasi, sosyal ve ekonomik tuzaklar bize büyük ve güçlü Türkiye’nin önemini tekrar göstermiştir. Türkiye’yi eskiden olduğu gibi tekrar kendi içine kapatarak enerjisini ve vaktini boşa harcayan bir ülke haline dönüştürmek için çabalayanların bütün oyunlarını boşa çıkaracağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Ülkemizi 2023 rotasında tutmakta kararlı davrandığımız gibi, 2053 ve 2071 hedeflerimiz için dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“KADINLAR İÇİN SİYASET DEĞİL, KADINLARLA BİRLİKTE SİYASET"

Kadınların karar verici mekanizmalarda sayılarının artması ile küresel sorunların daha kolay ve daha hızlı çözüleceğini söyleyen Milletvekili Ök; “Kadınlar için siyaset değil, kadınlarla birlikte siyaset yapmak üzere çıktığımız bu yolda, attığımız kararlı adımların en büyük dayanağı yine AK Kadınlardır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211