Ömer Dağlı, 6 oy farkla yeniden başkan

CHP’de ilçe kongreleri devam ederken, Çal İlçesi’nde yapılan kongrede mevcut Başkan Ömer Dağlı, rakibi Muhammet Ali Kocaefe’ye 6 oy farkla yeniden başkan seçildi.

CHP Denizli’de kongre süreci tüm hızıyla ve şölen havasında devam ediyor. CHP Çal İlçe Teşkilatı da kongre sürecini tamamladı. Kongreye; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Honaz Belediye Başkanı yüksel Kepenek ve partililer katıldı. Belediye Düğün Salonunda yapılan kongrede mevcut Başkan Ömer Dağlı ile Muhammet Ali Kocaefe başkanlık için yarıştı. 76 delegenin sandık başına gittiği kongrede mevcut Başkan Ömer Dağlı, 41 delegenin oyunu alarak, yeniden başkan seçildi. Başkan Dağlı’nın rakibi Muhamet Ali Kocaefe ise 35 delegenin oyunu aldı.

“ÇAL’DA CHP’Yİ HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ”

Kongrede konuşan Başkan Dağlı; “Bugün burada Cumhuriyet Halk Partisi’nin Çal’da iktidar oluşunun temellerinin atılışının ilk adımlarını atacağız. Burada seçilecek olan yeni yönetim hangisi olursa olsun, tek galip Cumhuriyet Halk Partisi olsun. Biz mücadelemizin birlik ve beraberliğimizin sağlanması için buradayız. Biz her zaman biziz. Ben yok biz var. Ben her zaman şunu söylüyorum; birlik olacağız her şeyi başaracağız. Bireysel değil kurumsal siyaset yaparak Çal’da Cumhuriyet Halk Partisi’ni hak ettiği yere bizler getireceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER