Örki; “31 Mart seçimleri dosta ve düşmana güzel bir mesaj olacak”

Deliktaş, Kayıhan, Bağbaşı ve Zeytinköy Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, “31 Mart seçimleri dosta ve düşmana verilecek en güzel mesaj olacak. Milletimiz yine ‘birlik ve beraberlik’ diyecek, ‘Cumhur İttifakı’ diyecek” dedi.

Örki; “31 Mart seçimleri dosta ve düşmana güzel bir mesaj olacak”

Pamukkale İlçesi’nde bulunan 68 mahalleyi bir bir dolaşan AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Deliktaş, Kayıhan, Bağbaşı ve Zeytinköy’de vatandaşlarla bir araya geldi.

Örki’ye ziyaretleri sırasında; AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

31 Mart seçimlerinin önemini vurgulayan AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki,"Öncelikle şunu çok iyi kavramamız lazım; önümüzdeki seçimler, sıradan bir yerel seçim değildir. Dünya'da bütün şer odakları Türkiye'nin üzerine oyunlar oynuyor. İç karışıklık çıkarmak istediler, olmadı. Darbe yapmak istediler, o da olmadı. Her zaman farklı bir tiyatroyla, oyunla bizi yıkmaya yeltendiler, elleri boş döndüler. Şimdi ise ülkemize ekonomik operasyon çekerek bizi zayıf düşürmek istiyorlar, ama yine bu ferasetli millet ona da izin vermedi, vermeyecek. Bu yüzden 31 Mart seçimleri dosta ve düşmana verilecek en güzel mesaj olacak. Milletimiz yine ‘birlik ve beraberlik’ diyecek, ‘Cumhur İttifakı’ diyecek” diye konuştu.

“AVNİ ÖRKİ DE HİZMET DESTANLARI YAZACAKTIR”

Zeytinköy Mahallesi’nde yapılan buluşmaya katılan AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız; “Önce Allah’ın, sonra da AK Parti Genel Merkez’imizin takdiriyle Avni kardeşim Pamukkale Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilmiştir. Bundan sonrası artık milletimizde, yani sizlerde. Ona sahip çıkacağınızdan hiçbir şüphem yok. Kendisi gerçekten çok tecrübeli bir isim. Pamukkale’yle ilgili de çok güzel fikir ve projeleri var. Her zaman olduğu gibi Avni Örki de Pamukkale’de AK Belediyecilik anlayışıyla hizmet destanları yazacaktır.’’ dedi.

HATİCE DEMİR

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211