Örki; “Çalışmalarımızı vatandaşlarımızla ortak yürüteceğiz”

Denizli Dadaşlar Derneği ile kahvaltıda buluşan AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, “Proje ve çalışmalarımızı vatandaşlarımızla ortak bir şekilde yürüteceğiz. Ben yaptım oldu düşüncesinde hiçbir zaman olmayacak, hep birlikte yönetim anlayışını hakim kılacağız” dedi.

Örki; “Çalışmalarımızı vatandaşlarımızla ortak yürüteceğiz”

Hemşehri dernekleriyle buluşmalarına devam eden Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, Denizli Dadaşlar Derneği'yle kahvaltıda bir araya geldi.

Dernek Başkanı Hatip Çelebi ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe; Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denizli'de yaşayan Erzurumlu vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Buluşmaya ayrıca Büyük Birlik Partisi Denizli İl Başkanı İlhami Çicek ve Büyük Birlik Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Aytekin Abaş da katıldı.

Dernek üyelerinin soru ve taleplerini dinleyen Örki, ilçe ile ilgili proje ve çalışmalarını da anlatma fırsatı buldu.

Buluşmada konuşan Örki, “Proje ve çalışmalarımızı vatandaşlarımızla ortak bir şekilde yürüteceğiz. Ben yaptım oldu düşüncesinde hiçbir zaman olmayacak, hep birlikte yönetim anlayışını hakim kılacağız. Pamukkale'de hizmet destanları yazmaya geliyoruz. Fikir ve proje üretirken her kesime ve her alana dokunmaya gayret ediyoruz. Gencinden yaşlısına kadar her yaş grubu için farklı projelerimiz var. Özellikle eğitim alanında yapacaklarımız için yoğun mesai harcıyoruz. Eğitime önem vermezsek gençlerimizi kaybederiz, onlar bizim geleceğimiz. Günümüzde gençlerimiz kötü alışkanlıklarla boğuşuyor. Onları bu alışkanlıklardan kurtarabilmek için belediye olarak farklı kurum ve derneklerle ortak çalışmalar yapacağız. Kuracak olduğumuz tesisler ve merkezlerde gençlerimiz sporla, sanatla ve teknolojiyle kendilerini geliştirecekler. Bunu yapmazsak geleceğimizi kaybederiz, çünkü bu memleketi, bu vatanı ilerde gençlere emanet edeceğiz. Bu yüzden onların kendilerini hayata hazırlamaları, dünya arenasında söz sahibi olmaları için kendilerini eğitebilecekleri imkanları sağlamalıyız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211