Örki'den Akgün'e ziyaret

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün'ü işyerinde ziyaret etti.

Örki'den Akgün'e ziyaret

"Vatandaşlarımıza sadece belediyenin değil, gönlümüzün de kapıları açık olacak" sloganıyla seçim çalışmalarını dur durak bilmeden yürüten AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün'ü işyerinde ziyaret etti. Başkan Akgün işyerini ve yapılan çalışmaları aktarırken, Örki ise personellerle de tanışma fırsatı buldu. Ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Akgün, “Avni Başkanımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisi önümüzdeki 5 yıl boyunca inşallah Pamukkale'de çok güzel projelere imza atacaktır. Rabbim çıkmış olduğu yolda muvaffakiyetler nasip eylesin” dedi.

“ÖNEMLİ BİR TESİSİ İNCELEME FIRSATI BULDUK”

İşyerinde yapılan inceleme sırasında konuşan Örki, “Ülkemiz ve Denizlimizin ekonomisi, gelişimi için önemli bir tesisi görme fırsatı bulduk. Baktığımız zaman AR-GE çalışmalarına önemli yatırımlar ve çalışmalar yaparak katma değerli ürün ortaya koymak için gerçekten yoğun bir mesai harcanıyor. Bu da ihracatımız ve dışa bağımlılığımızı en aza indirme fırsatı sağlıyor. Ben başta Mehmet Başkanımıza ve bütün ekibine ekonomimize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Artık ülkemizin kalkınmasını yazılım ve yapay zeka çalışmalarıyla yapmalıyız. Ayrıca belediye olarak çocuklarımızın eğitim alt yapısını bu tesislere yönelik de hazırlamalıyız. Çünkü dünya bu yöne doğru ilerliyor. İnşallah bunu hep beraber başaracağız" diye ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211