Örki'den Ertürk ve Atabey Ailesi'ne ziyaret

‘Tevazu, gayret ve samimiyet’ sloganıyla kapı kapı gezen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Ertürk ve Atabey ailelerinin evlerine konuk oldu.

Örki'den Ertürk ve Atabey Ailesi'ne ziyaret

Sahada yoğun bir şekilde çalışmalarını yürüten AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya gelmeyi de ihmal etmiyor. Aktepe Mahalle toplantısı sonrasında ev ziyaretleri düzenleyen Örki, Ertürk ve Atabey ailesinin konuğu oldu. Ev ziyaretleri sırasında AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti.

İlk ziyaretini Ertürk ailesine yapan Örki, sıcak karşılama nedeniyle ev sahiplerine teşekkür etti. Ev halkının sorun ve taleplerini dinleyen Örki, vatandaşların isteklerini bizzat not aldı. Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından Örki, ikinci ziyaretini ise Atabey ailesine yaptı. Yaşadığı bir iş kazası sonucu tedavi gören Yunus Atabey'e geçmiş olsun dileklerini ileten Örki, ailenin yaşadığı sorunlarla ilgili destek olacağının sözünü verdi.

"SORUN VE İSTEKLERİ YERİNDE DİNLEME FIRSATI BULUYORUZ"

Ziyaretler sırasında konuşan Örki, “Bir insanın her zaman kendini en güvende hissettiği, en samimi olduğu yer evidir. Biz de bu bilinçle vatandaşlarımızın evlerine misafir olarak onlarla hasbihal ediyor, sorun ve isteklerini yerinde dinleme fırsatı buluyoruz. Bu sayede sorunu yerinde görmüş, Pamukkale'yi sokak sokak analiz etmiş oluyoruz. Ben bu vesileyle sıcak karşılamaları, güler yüzlü ev sahiplikleri için ailelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221